Emily Vichrná a příšera z hlubin

Emily Vichrná a příšera z hlubin https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357812/bmid_emily-vichrna-a-prisera-z-hlubin-BWY-357812.jpg 4 36 10

Nový domov Emily Vichrné se zdá být dokonalý. Jenže pod hladinou číhá nebezpečí... Ostrov v zářivě modrém moři. Palmy, bílý písek. Utajené místo, kde společně žijí suchozemští a mořští lidé a kde je v pořádku být holkou, které ve vodě vždycky naroste rybí ocas. Nový domov Emily Vichrné je dokonalý. Jenomže Emily všechno pokazí tím, že vzbudí ze stoletého spánku Krakena. Když se tahle legendární mořská příšera vynoří z hlubin a budoucnost obyvatel ostrova se stane velice nejistou, Emily učiní zoufalý pokus, aby všechny zachránila. Podaří se jí to?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Windsnap and the Monster from the Deep , 2006

slay_girl
07.01.2024 5 z 5

Jedna z nejlepších knih z této série:).

buffy5235
20.01.2022 2 z 5

Druhý díl se mi líbil o trochu víc než první. Bylo tam méně popisu a mělo to zajímavější zápletku. Ale pořád to není nic velkolepého.

Barabora
28.12.2020 1 z 5

Emily mě neoslovila kniha mě příliš nebavila.

Reniee
13.11.2019 5 z 5

Skvělé jako první díl. Emily mě fakt baví.

TheMelorry
07.08.2019 3 z 5

Stejně jako první díl je i tenhle velmi mile a čtivě napsaný. Tentokrát je plný akce, napětí a od začátku se zde řeší něco velmi děsivého a nebezpečného... Jediné co mě překvapilo, byly poměrně dlouhé kapitoly, které můžou potenciální čtenáře odrazovat.

stelloušek
31.07.2019 5 z 5

Druhý díl se moc líbil. Byl hodně napínavý a dobrodružný. Doporučuji holkám které mají rádi moře, dobrodružství a mořské panny.

orangerose
14.05.2019 5 z 5

Další napínavý díl Emily Vichrné,bavil mne moc :)

princesse
21.05.2018 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal a co je hlavní, ani moji dceru. Chtěla jsem vědět co to vlastně čte, že se jí to tak líbí a stále o Emily mluví, takže určitě budeme kupovat i další díly.

blackhorse
04.01.2018

Je prostě suprová!!!!!!!!!!!! :)))))))

blackhorse
28.10.2017