Emily Pírková a schody ke hvězdám

Emily Pírková a schody ke hvězdám https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307222/bmid_emily-pirkova-a-schody-ke-hvezdam-nx5-307222.jpg 4 11 2

Emily Pírková série

< 4. díl

Emily bude mít sestřičku! Nebo bratříčka. Ale místo, aby měla radost, cítí vztek. Rodina se totiž rozroste o další kouzelnou bytost, která bude umět čarovat… Emily má najednou zase pocit, jako by do rodiny ani nepatřila. A co její opravdová rodina? Proč ji vlastně odložili na břehu řeky? Nebylo by jí s nimi líp? A tak se Emily vydá zjistit, jak to bylo doopravdy…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Feather and the Starlit Staircase , 2014

Sarfias
01.01.2017 5 z 5

Sice je to dětská knížka, ale to přeci neznamená, že by nad ní měl dospělý člověk právě proto ohrnout nos. Sice nepřináší nic extra nového, ale pokud hledáte knihu, kterou přečtete za jeden večer a u které si opravdu velmi hezky odpočinete, sáhněte po jakékoliv Emily. Podnítí vaši fantazii anebo vás vrátí alespoň do dětských let. Neprohloupíte.
Leč co mě mrzí na této sérii je, že již nevychází další díly o Rose. Příběh malé Rose byl totiž, dle mého názoru, mnohem poutavější.

Knižní střípky
30.12.2016 3 z 5

Další série od paní Webové není špatná, ale Rose to prostě není. Emily je nicméně moc milá holčička, celá její kouzelná rodina je také moc fajn, ale znovu se musím opakovat, není to Rose....kdo bude číst jako první sérii Rose, myslím si, že bude se mnou souhlasit.

Kniha Emily Pírková a schody ke hvězdám je v