Žárlivý levhart

Žárlivý levhart https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423475/bmid_zarlivy-levhart-Xc5-423475.jpg 5 28 4

Díky Emě a její mamince se všechna nová zvířata v Záchranné ZOO strýčka Horáce vždycky rychle zabydlí. Ema totiž rozumí jejich řeči a dokáže zjistit, co jim chybí. Nejnovějším přírůstkem je sněžná levhartice Lila a její synek Ali. Lila čeká mladé a Ali už brzy přestane být jedináčkem. Jemu se to ale vůbec nelíbí. Dokáže mu Ema vysvětlit, že mít sourozence je prima?... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Lucky Snow Leopard , 2014

GaleW
07.09.2023 5 z 5

Další moc hezké dobrodružství z kouzelné zoo, malý Ali byl velmi roztomilý, příběh se odehrává během Vánoc, o to je atmosféra celé knížky ještě kouzelnější.

KájaKoxík
19.07.2021 5 z 5

Krásný jednoduchý příběh. Čte se velmi pěkně a text zpestřují černobílé obrázky. Jedná se o příběh z období Vánoc, takže za mě ideální dárek pod stromeček.

Pertulka
02.11.2020 5 z 5

Pribeh byl moc hezky. Hrozne se mi kniha libila. Doporucuji precist.

Petass
04.03.2020 4 z 5

Četli jsme s dětmi před spaním, krátké kapitoly, hezký a poučný příběh ze záchranné zoo. Je to trošku fantasy, protože hlavní hrdinka rozumí řeči zvířat. Jedno z těch lepších prvních čtení pro děti. Překlad mohl být o fous lepší. I mně, jako dospělému čtenáři, se některé věty zdály zbytečně krkolomné. Měli jsme půjčeno z knihovny, kupovat nebudeme, ale někdy zkusíme další díl.