Tři případy a otec a syn Queenové

Tři případy a otec a syn Queenové https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76504/tri-pripady-a-otec-a-syn-queenove-76504.jpg 4 8 3

Kniha obsahuje tři povídky Ellery Queena: Vrahem je Fox, Tváří v tvář, Psáno krví.

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Oddych

The Murderer, Face to Face, The Scarlet Letters

moničina
08.03.2021 4 z 5

Podarené všetky tri príbehy, z nich jednoznačne najlepší bol druhý. Milujem takúto atmosféru New Yorku z danej doby.

Greenfingers
06.09.2020 4 z 5

Než se čtenářský zájem "přelil" od klasických detektivek k thrillerům, autoři jako A.Christie, A.C.Doyle, Ed McBain, E.S.Gardner, Rex Stout, Dick Francis nebo i tato výtečná dvojka píšící pod pseudonymem Ellery Queen, představovali záruku dobrého čtení.
V dvojici detektivů otec a syn jsem měl raději toho druhého. Snad proto, že mi připadal chytřejší a měl také větší charizma.

Sandik
02.04.2015 4 z 5

Tři detektivky (Vrahem je Fox, Tváří v Tvář, Psáno krví) od známého tvůrce. Psychologie je jejich silnou i slabou stránku. Příběhy až příliš psané jako skládačka s jedinou možností. V životě to je často tak, že do sebe nemusí vždycky všechno zapadnout na milimetr přesně... Kromě toho jsou některé situace krajně nepravděpodobné...

Část díla

Kniha Tři případy a otec a syn Queenové je v