Elitní sniper: Vlk

Spoluautor nejúspěšnějšího bestselleru New York Times Americký sniper přichází s dalším strhujícím thrillerem z vojenského prostředí s hlavním hrdinou odstřelovačem SEAL Gilem Shannonem. Třetí, akcí a bojem naplněné dobrodružství z řady Elitní sniper zavádí čtenáře na vzrušující jízdu Evropou. Společníky mu na ní budou američtí vojáci, operativci ruských zvláštních jednotek, světoví vůdci – a napětí až do poslední stránky. Poté, co je Gilova operace prozrazena vysoce postaveným zrádcem z americké administrativy, mění se lovec, pronásledující „Vlka“ – čečenského teroristu a zběhlého ruského vojenského odstřelovače – v loveného. V zájmu vyrovnání sil je Shannon nucen obrátit se na nečekaného spojence – elitního operativce ruských zvláštních jednotek. Když ale zjistí, že „Vlk“ je pouze špičkou globálního teroristického spiknutí, jehož cílem je rozvrátit americké hospodářství a destabilizovat západní svět, musí Shannon se svým týmem operativců teroristy najít dříve, než stačí své plány přeměnit ve skutečnost. Rychlým, filmovým tempem se odvíjející příběh vrcholí osobním střetnutím Gila s odstřelovačem, který mu může být rovnocenným soupeřem. Podaří se mu přežít? „Strhující, dech beroucí román z vojenského prostředí, který si prostě nesmíte nechat ujít.“ (Publishers Weekly, Starred Review) „Při čtení Gila a Vlka máte pocit, jako kdyby byl opsán z budoucích novinových titulků a tajných brífinků CIA. Nedokážete se od něj odtrhnout, je to adrenalinová jízda, od první do poslední stránky!“ (J. L. Bourne, autor DAY BY DAY ARMAGEDDON a TOMORROW WAR)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294206/big_elitni-sniper-vlk-F18-294206.jpg 4.631

Elitní sniper 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Computer Press (CP Books)

The Sniper and the Wolf, 2015

Kniha Elitní sniper: Vlk

hnusák

Perfektní pohodová četba plná krve, povětšinou těch, co si to zaslouží a také zákulisních her mocných tohoto světa. Někdy se chce člověku z toho nablít plný kýbl.

dedecko

Skvělá kniha doporučuji kdo rád krev

HannyC
14.01.2019

Prima kniha na dlouhé zimní večery :) ... Zaujme, ale nešokuje ... drží vás zuby i nehty, přesto děj moc nekouše ... stále při vás ... i když trochu stranou ... knížka je prostě taková ... vlčí :)

Pavel83
02.01.2019

Čtivá kniha se strhujícím dějem. Hlavní hrdina je opět nesmrtelný, ale to k této sérii patří.

kaja.marik
27.06.2018

Ale jo. Dost pohádka (nesmrtelný hrdina, prezident sledující přes satelit v infračerveným skejtru jak se sniper oblíká do maskovacího obleku, ...), ale není to reportáž. Spousta napětí, akce, pokud nebudete přemýšlet nad detaily (typu jak hrdina vydrží takové souboje, když jej ještě před pár dny omezoval titanový implantát) tak si rozhodně počtete. Já nejsu čtenář který by záměrně vyhledával nedostatky, pobavil jsem se a dávám proto plná počet. Předchozí díly jsem nečetl, ale určitě si je seženu.

Perseus
04.05.2018

Podle mě z daleka nejlepší kniha z celé série. Minimum nepodstatných příběhů ze zákulisí a hodně akce. Krásný popis bojových akcí specnaz, souboje a taktiky a na konci nádherně popsaný duel odstřelovačů. Přesně takhle bych si představoval celou sérii.

Stanča
07.08.2017

Dobré čtení.

ThomasRuhe
27.06.2017

Vlk, který volně navazuje na předchozí díl, s názvem Cíl Amerika je o něco horší. Zde se z Shannona stane nepřekonatelný bojovník, který si poradí i s velkou přesilou nepřátel. Ano, kdyby byl zabit na dvacáté stránce, tak by nebylo o čem psát. Utrží sice nějaká zranění, ale jinak prochází hordou protivníků jako nůž máslem. Tady mohli autoři jeho schopnosti trochu brzdit.
Naopak kapitoly, kde se řeší politické záležitosti, ty jsou povedené a vlastně mají hlavní podíl na tom, že jsem knihu dočetl. 50%.