Stříbrná labuť

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357627/mid_stribrna-labut-fFw-357627.jpg 4 870 190

Elitní klub králů série

„Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“ Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač a proč se ocitla v nebezpečí.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Silver Swan , 2017

Niki.N
16.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Na začátku knihu nic moc. Typický styl mladá dívka bohatých rodičů se neustále stěhuje a nezapadá do žádné skupiny a je bez přátel. Otec si najde novou ženu, která ma syna. Na škole se ji ujme také přehlížená krásná dívka,které si spolu až očividně je jasné ,rozumí. Varuje ji před bandou zbohatlých kluků kteří si říkají elitní králové což má být vlastně tajné. Madison se zakouká do jednoho z nich a děj nám bere úplně jiný směr. Knihu jsem začatala hltat a změnila můj názor opravdu typická není a těším se na další pokračování

Bety.Černická
18.02.2024 3 z 5

Knížku jsem si půjčila z knihovny, aniž bych si četla nějaké hodnocení. Čekala jsem podle anotace něco poněkud jiného. Něco více mystického, když mělo jít o tajné společenství. Autorka dokáže napětí vygradovat, ale prvoplánová snaha za každých okolností šokovat byla místy až moc rušivá. Zřejmě se do dalších dílů nepustím, na přečtení je tolik knih a času tak málo :) Tak před dvaceti lety bych si možná celou sérii přečetla s chutí. Nebo si ji přečtu za dvacet let, až budu senilní a v mém životě nebude tolik vzrušení :)

Vaiolet
31.01.2024 4 z 5

K této sérii jsem se dostala po dočtení Půlnočního běsnění, které sem moc bavilo. Autorčin styl psaní je opravdu poutavý, dokáže napětí od první stránky stále stupňovat, držet čtenáře v napětí a pak to na ně vybalí a ti se nestačí divit.
Ovšem ale není šálkem kávy každého a občas jsem přemýšlela, jak jí vlastně takové věci dokáží napadnout. Někdy je to fakt drsné, jakože fakt drsné. Erotické scény přechází přes sado maso až po boj o život, těče krev, vytahují se nože...

Další věcí, kterou v poslední době u knih totoho žánru vyhledávám je psaní příběhu z pohledu obou postav. Zajímá mě i ten mužský pohled a podle mě to do příbehů vnáší osvěžení i když chápu, že autorkám se lépe píše z pohledu žen.

Jinak příběh Madison a Bishopa mě bavil. Ráda jsem se ponořila do temného světa klubu králu a sledovala, jak se z tvrdého a krutého krále stává o malilinkato lepší člověk, který dokáže projevit lásku (i když poněkud drsným způsobem). Cením si také dobrého vykreslení vedlejších postav, které byly mnohdy tahouny příběhu (ostatní členové klubu králů). Vlastně bych neměla nic proti, kdyby to Madison dala dohromady s Natem, tak nějak se mi k sobě prostě hodili víc.
Knihu doporučuji všem, kteří hledají něco drsného a hodně za hranou.

Evkaha
29.12.2023 3 z 5

Není to žádná hitparáda, ale mě to bavilo a jdu na další díl.

DK197
04.12.2023 2 z 5

E-KNIHA: Tenhle počin mě popravdě moc neoslovil. Hlavní hrdinka je podle mě šílená, když udržuje vztah s hlavním hrdinou. (SPOILER: kdo z reálných lidí by v klidu dokonal sexuální akt, pokud by vám partner při tom řekl, že máte krásnou páteř a že by ho zajímalo, jaký by to bylo vám ji rozebrat. KONEC SPOILERU) A zápletka je rozpletená dost vykonstruovaně. (SPOILER: Já totiž taky vždycky, když si půjčím z knihovny knížku, hned dojdu k závěru, že ten příběh je o mně. A pořád čekám na svůj dopis z Bradavic. ... Doufám,že jste pochopili tu ironii. KONEC SPOILERU) Prostě celý ten příběh je zvláštní a hrdinové se chovají podobně divně. Možná se k němu někdy vrátím, ale... Doporučuji milovníkům dívčích románů, kteří hledají fakt něco ulítlého.

KajinaH722
03.09.2023 5 z 5

Další chytlavá knížka od autorky u které se nedalo odtrhnout. Místy mi to připomělo knížku Zvrhlý král od Rina Kent, kde se to odehrává i ve střední škole,násilné sexuální napětí a parta kluků se spoustu zahadnými tajemství. A ten konec?! Vrhám se na další díl:D
Od autorky jsem četla první knihy od série Půlnoční běsnění, takže proto jsem sáhla i pro Elitní krále :) Už teď vím,že toho nebudu litovat,protože tento žánr mě moc baví!

miloslava3256
01.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Tato serie, páni! Toto je jedna velká jízda, brutální jízda. Autorka se nebojí ničeho, vyjadřuji se rovnou k celé sérii.

Drsné prostředí mafie, tajemství, hodně tajemství, až si říkáte, zda v knize není opravdu nějaké nadpřirozeno. Sex, drogy, násilí a další tajemství, fakt síla a ne pro každého. Styl psaní, kdy čtete současnost, do toho střípky minulosti a vzpomínky ještě jiné osoby z dalšího období.

Nejvíce se mi líbila kniha kolem Bishopa a Madison, a pak Brantley a Saint. První kniha Nate mi přišla, že se ze začátku táhne, ale pak už se to rozjelo. Zajímavý krutý momenty v každém příběhu, je to něco, co vás dostane do kolen!

Jen poslední díl mi přišel už docela "sladký", tam už nebylo tolik krutosti, ale řekla bych, že je to taková sladká tečka na závěr.

Wisha
21.07.2023 3 z 5

Jak bych tenhle knižní počin jen zhodnotila? Jsem úplně rozpolcená. Dala jsem knihu téměř na jeden zátah, protože ať už chcete, nebo ne, vtáhne vás do děje a nutí vás to přečíst celé, přestože je to často absurdní, hloupé, nereálné... Ale taky je to pikantní, prošpikované erotikou, a probouzí to ve vás myšlenky, kdy si říkáte: "Ksakru, se mnou je něco zatraceně špatně, že se mi zrovna TOHLE líbí...".
Ubírám jednu hvězdičku kvůli tomu, že děj strašně často přeskakuje, v jednu chvíli sedí v obýváku, a najednou jsou někde venku a vy vůbec nechápete, jak se tam dostali, a druhou hvězdičku ubírám za občasnou (častou) nereálnost chování postav.
Každopádně, pokud se na tuhle knihu chystáte... Připravte si něco k pití, nějaké mlsání, zavřete se někam do soukromí a dejte tomu pár hodin. Bude vás to nutit dočíst, ačkoli budete zpochybňovat všechno slušné, co jste si o sobě dosud mysleli.

JaSl
06.06.2023 2 z 5

Já vlastně ani nevím jestli se mi kniha líbila nebo ne .... Jsem z ní zmatená. Prvních pár stránek super. Potom se to začalo "přiostřovat". Ale za mě hrozně divnym způsobem. Některé chování králů vůči Madi neznalo meze a ona s tím pořád byla v pohodě ? To jsem moc nepochopila.... Celkově ve mě kniha dokázala vyvolat i strach, obavy ...no bylo to zvláštní a uvažovala jsem o přečtení druhého dílu ale po přečtení recenzí mě přešla chuť a vrátím se ke klasickým romantickým příběhům. Možná vhodná pro mladší čtenářky....

Dizzy3
01.06.2023 5 z 5

Tohle byla teda slušná jízda!

Ulrika
22.05.2023 4 z 5

Kniha se čte velmi svižně, i když na můj vkus trochu moc sado maso, jsem zvědavá, kam se bude děj dále ubírat, tak si druhý díl určitě přečtu.

TerryDee
18.05.2023 5 z 5

Amo Jones je šílená. Jinak to ani nemůžu říct. Protože to, co mám ve svých knihách není úplně normální. Ale víte co? Mně se to líbí. Je to zvrácené, plné erotiky, alkoholu a drog, všemožných tajemstvích. Ale i tak mě to nutí číst.

Elitní krále si zamilujete. Je to banda těch nejvíc sexy a hříšných kluků, co můžou být. Tihle kluci umí dělat problémy, a to ve velkém. Takže buď jim jdete z cesty, nebo jste jejich.

Jak už je zřejmé, tak kluci mě zcela dostali. Zejména Nate se mi hodně zamlouval. Horší už to bylo s dívčím osazenstvem. Především nevím, co si mám myslet o Madison. V jednu chvíli je taková, a pak je zase maková.

Jako ten konec!? To zas bylo něco. Člověk má plno otázek, na které potřebuje znát odpovědi.

Ewe291
09.05.2023 4 z 5

Knihu necitam prvykrat a je pravda ze Amo bud milujete alebo nenavidite. Tato kniha ma celkom neohurila ale citanie je to zaujimave. Uprimne som si zatial nikoho neoblubila ani neznenavidela ( ak je to vobec slovo ) Vsetko je tajomne a zamotane a nepredvidatelne aj ked mne tam nieco chybalo. Ale musim uznat, ze kniha sa cita jednym dychom

katasokolov
08.05.2023 4 z 5

Tajemství, tajemství, tajemství.

Je to temné, drsné a sexy.

Tajné společenství boháčů, které má svou tradici a historii. Mladá holka, která se mu připlete do cesty a pomalu rozkrývá jeho zákoutí a vlastní minulost, která nebyla právě z nejrůžovějších.

Připomnělo mi to Havraní bratrstvo, sérii Royal Elite a maličko Papírovou princeznu a knihu Moje vina.

Těm hojným kritičkám série doporučuji Rosamunde Pilcher a já jdu na druhý díl, zdar :-D.

Jája92
02.05.2023 2 z 5

Byla jsem namlsaná z knihy Chaos v míru a nakonec jsem se rozhodla, že se pustím i do jiné série a to o Elitním klubu králů. A tvrdě jsem narazila. Bohužel.
Vůbec se mi nechce věřit, že je tu štítek pro dospívající mládež, protože si myslím, že tato kniha je určená již zkušenějším čtenářkám.
To jsem vážně četla o chování cca 17letých děcek? Opravdu?! Zbraň, sexuální večírky, násilí...
Téměř do poloviny knihy jsem měla naprostý zmatek v mužských postavách, kdo je kdo kromě Natea.
Madison je naprosto rozporuplná postava. Prvně ze sebe dělá stydlivku a vzápětí se chová jako prvotřídní ku***. Já bych ji za kamarádku nechtěla ani omylem. Sotva se jí dotkne nějaký hezoun, už z toho má pomalu orgasmy.
Ani z Bishopa jsem rozhodně odvařená nebyla. Nejprve ze sebe dělá naprostého drsňáka, jak má všechno pod palcem a najednou zničehonic vyměkne.
Jediný, kdo tam aspoň trochu vyčníval byl Nate.
Aby mě kniha chytla, potřebuji sympatické postavy, smysluplný děj a ano klidně i erotické scény, ale tyto byly takové bez ladu a skladu. Scházeli mi vtipné nebo napínavé dialogy, kniha ve mně téměř nevyvolala žádnou emoci.
Navíc její otec a "macecha" tam byli jen jako doplněk. Což mi vzhledem k jejímu věku a odstěhování se na neznámé místo, též moc nesedí.
Hlavní námět knihy se mi zdál takový nedotažený. Rozhodně to není kniha, u které bych si řekla wow to je něco, hned chci další díl.
Přitom začátek knihy nebyl špatný, měl slušný rozjezd a Madison se ještě nejevila jako nadržená, namyšlená husa.
A Elitní klub králů? Jen banda hochů, co mají bohaté rodiče, nemusí hnout prstem a myslí si o sobě, kdoví jak nejsou drsní týpci.
Nejspíš si přečtu ještě jeden díl, ale bojím se, že z něj budu zklamaná jako z této.

Knihomol_ka
30.04.2023 1 z 5

Upřímně se mi na tohle ani nechce psát recenze. Na knihu jsem všude viděla jak je to super Dark romance. Kde ? Však tak nic nebylo. Čekala jsem, že tam budou fakt brutálně dobrý pikantní scény a ono nic.

Příběh je plný napětí. Opět, kde? Já se u toho nudila a musela jsem se do toho doslova nutit a doufat, že se to konečně rozjede.

Hlavní postavy a postavy okolo mi nejsou sympatický. (Nate je celkem v pohodě).

Začátek knihy mi přišel dobrý a myslela jsem si, že mě to bude bavit, ale pak přišel ten zlom, kdy mě to nebavilo a bylo to nudný.

Ten konec ? Žádný šok. Zcela jsem to tušila. Autorka ve mě nevzbudila žádný emoce.
Třeba v dalším díle se to rozjede ? Netuším a nevím jestli by nebyla ztráta času se do toho pouštět.

aljoska83
11.03.2023 1 z 5

Knihu jsem četla na základě recenze jak je to super dark romance, plná napětí. Je to žánr, od kterého čtenář nemůže nic čekat, beru to jako oddechovky....Ale tato kniha byla hrozná od začátku do konce. Trapné dialogy, stupidní děj. Další díly si opravdu nechám ujít.

Arlienen
04.03.2023 3 z 5

Od Amo Jones mám přečtených už pár knih a moc jsem se těšila na Elitní klub králů, obzvlášť když jsem viděla ty kladné, nadšené komentáře.
Upřímně, kniha splnila očekávání. Byla brutální,nechybělo napětí, byla plná sexu a to vše bylo obohaceno tajemstvími.
Madison je naivní a myslí jen svou spodní části těla, když to slušně řeknu. To mi na ní vadí asi nejvíc. Ona uvidí Bishopa a už má kalhotky dole.

***
,, Uhádni tohle, kotě, "zašeptá tiše svým drsným, líným hlasem.,, Kolik tajemství skrýváš ve svých kostech? Nebo tě musím rozříznout, ať z tebe tvá tajemství vykrvácí po celém tvém domě?" Přistoupí blíž, tvrdou hrudí se mi otře o záda. Zavřu oči a sevřu zbraň pevněji. Přejede mi rty po uchu a zavzdychá:,, Nejsi jediná, kdo dokáže zanechat škrábance."

Uculím se na něj a on mi sevře vlasy silněji. Zasyčím., "Nejsem hračka,Bishope."
,,Špatná odpověď, Madison, protože ty jsi moje hračka. A víš, co se stalo s tou poslední?" Druhou rukou mi obejme hrdlo jako obojek a znovu přejede rty po mých ústech, po tom kousanci. ,,Rozbila se."

Ann98
24.01.2023 5 z 5

Zajímavá série. Rozhodně pro starší čtenářky. Za začátku jsem se nemohla nějak začíst (na rozdíl od ostatních sérií), ale postupem času mě příběh pohlcoval víc a víc. Není zde klasická romantika, ale spíše plno násilí a tajemství.
Co nemůžu knize upřít, tak je její čtivost. Originální zápletku se stříbrnou labutí a zajímavé charaktery postav. Autorka se s ničím v knize nemaže. Všechna slova v knize jsou napsána na plnou hubu. Je zde plno sexu, plno násilí a plno sexy mužů, plno manipulace, plno lží a tajemství. To chce číst každý, ne?
Bishop byl ten správný badboy, ale se srdcem na správném místě. A Madison byla odvážná a silná žena. Nebála se ozvat, měla prořízlou pusu a dokázala se o sebe postarat v jakékoliv situaci. Nicméně, šampionem mého srdce se stal Nate.
Když už jsem si myslela, že něco v knize chápu, tak další strana mě vyvedla z omylu a já zjistila, že nechápu vůbec nic.
Konec byl šokující, ale na to jsem byla připravená, takhle končí každá autorčina kniha. Takže pokud někdo hledá něco šíleného, zvráceného, nepředvídatelného .. je tato kniha přímo pro něj.

Jana65
15.01.2023 2 z 5

Kniha se četla sama, ale to je asi jediné kladné hodnocení, které knize dávám. Nicméně zkusím i další díly a uvidíme.