Šepot mrtvých

Šepot mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380634/bmid_sepot-mrtvych-T6m-380634.jpg 4 623 116

Elitní klub králů série

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky. Madison ztrácí půdu pod nohama, vykořeněná a ublížená kope kolem sebe. Zlost a žárlivost však musí ustoupit stranou, když přijde útok z jiné strany a vynoří se staří nepřátelé i ztracení přátelé. Tajnosti a lži bolí, pravda a odhalení však zraňují ještě víc. Dokážou si oba mladí rebelové odpustit a vykročit na společnou cestu?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Tacet a Mortuis , 2018

Evkaha
09.02.2024 3 z 5

Čím dál víc přitažené za vlasy, ale pořád chci vědět co bude dál ;-)

Vaiolet
31.01.2024 4 z 5

A máme tu poslední díl s hlavní dvojicí Madison a Bishop. Za mě asi zatím nejlepší díl.
Ovšem chování Madison stále nechápu, přijde mi jak malé dítě, které kope kolem sebe. Do děje nám také vstupuje Daemon, ze které jsem měla fakt divný pocit.
Bohužel si začínám všímat děr v příběhu, sem tam jsou tam nějaké nelogičnosti (v jednu chvíli jsme na jednou místě a v další větě úplně nějkde jinde). Také mi občas leze na nervy neustálé opakování toho, jak jsou všichni krásní, dokonalí, mají božská těla a veliká přirození. Tohle všechno jsem se dozvěděla už v dílech předtím.

KajinaH722
10.09.2023 5 z 5

Všechny tři díly se mi moc líbili. Neslo se od nich odtrhnout, protože pořád se tam dělo dost napínavých a tajemných události a i dost překvapivých. A co bylo super, že tu konečně máme pohled Bishopa a to se mi líbilo.
Opět zajímavý konec, kdy vás to nutí číst dál a to jak to bude s Tillie u knihy MALUM s králem Nate Riverside.

lenka7679
09.08.2023 3 z 5

Já prostě vůbec nevím, jak mám knihu, potažmo zatím celý příběh králů hodnotit. Váhám mězi jednou a pěti hvězdami. Knížka je kontroverzní jen v tom, že ve mně probouzí protichůdné pocity.Chci křičet a přitom stále čtu.
Medison je něco jako kohoutek na krouhvičce a jediné, co ji napadne při slově pomsta je vlézt na kohokoliv jiného. Příběh se hroutí už třetím dílem a je čím dál víc na vodě. Prostě ho nechápu. Je to nelogický, stejně jako chování všech postav. Deamon tady byl na konci dle mého jediný rozumný... Přitom by stačilo jen tak maličko, trochu víc to promyslet a bylo by to neskutečný. Půlnoční běsnění už je jiný kafe, je vidět, že ho autorka psala později a dozrála.
Jenže i přes všechny tyhle nešvary, chci vědět, jak to všechno dopadne. Asi jsem trochu masochista.

miloslava3256
01.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Tato serie, páni! Toto je jedna velká jízda, brutální jízda. Autorka se nebojí ničeho, vyjadřuji se rovnou k celé sérii.

Drsné prostředí mafie, tajemství, hodně tajemství, až si říkáte, zda v knize není opravdu nějaké nadpřirozeno. Sex, drogy, násilí a další tajemství, fakt síla a ne pro každého. Styl psaní, kdy čtete současnost, do toho střípky minulosti a vzpomínky ještě jiné osoby z dalšího období.

Nejvíce se mi líbila kniha kolem Bishopa a Madison, a pak Brantley a Saint. První kniha Nate mi přišla, že se ze začátku táhne, ale pak už se to rozjelo. Zajímavý krutý momenty v každém příběhu, je to něco, co vás dostane do kolen!

Jen poslední díl mi přišel už docela "sladký", tam už nebylo tolik krutosti, ale řekla bych, že je to taková sladká tečka na závěr.

Wisha
25.07.2023 1 z 5

Po třech dílech jsem stále rozpolcená, ale spíš už negativně. Děravý děj, absolutně nereálné chování postav, na slovo "kotě" jsem už alergická a ani ty sex scény už nejsou co bývaly, a stejně to člověka tak nějak nutí to dočíst, když už začal. Mám ráda příběhy, které dávají smysl, a tohle je všechno, jenom ne logické a smysluplné.
Mimochodem, varování autorky, že tato série je šokující, násilná atd.? Nevím, nic šokujícího jsem tam zatím neobjevila, a nebo jsem už prostě jen moc zkažená. :-) Jediné, co je tam šokující, je ta nelogičnost a skákání v ději, kdy je hlavní hrdinka v jednu chvíli v posteli, a najednou je v další větě někde na chatě, to vše v rámci jednoho odstavce bez jakéhokoli přechodu, takže jen valíte oči a přemýšlíte, co jste vynechali.

galadrielin
26.06.2023 1 z 5

Po třech dílech konečně s úlevou konstatuji, že je to děsná slátanina. Všude varování, že je to kontroverzní, násilné, není to pro všechny! Není, no. Já mám ráda příběhy, které mají hlavu a patu, a aspoň trochu logiky. Absolutně by mi nevadilo, že se sedmnáctiletí chovají jako dejme tom třicátníci, že jsou hrubí, že každý jezdí v nejlepším autě, všichni mají obří ptáky (pardon), atd. Budiž jim to přáno, papír snese dost. Chci jen málo - držet linii příběhu. Tohle je ale děsná blbost. Přitom by příběh králů mohl být zajímavý. Takhle se tři knihy točí kolem tajemství, které na začátku nemůže Madison nikdo říct, na konci už to je ale zjevně jedno. Madison, Bishop a všichni ti ostatní jsou schizofrenní víc než Daemon. Jediná sympatická postava byl Nate.

Jo a ta poslední, jakože "vyřazená" kapitola? Ne, ani ta mi nepřipadala kontroverzní. Moc jsem nepochopila, proč teda byla uveřejněna, když ji autorka z příběhu vyřadila. Asi se nemohla rozhodnout. Jako Madison.

Hvězdička za obálku.

TerryDee
18.06.2023 5 z 5

Líbí se mi, že tu konečně máme pohled Bishopa, za což jsem neskutečně ráda. V knihách zbožňuji, když je na příběh nahlíženo oběma protagonisty.

Madison je stále nerozhodná a občas kope kolem sebe. Fakt zlatíčko. Také nemůžu pochopit to, že opět vyjíždí po ostatních králích, i když tvrdí, že miluje Bishopa.

Musím se přiznat, že jsem si ten konec musela přečíst dvakrát. Protože jsem nepobírala, co všechno se tam dělo a nedělo.

Myslím si, že nás v dalších knihach čeká ještě pořádná dávka tajemství a akce.

P.S. Jakože ta vyřazená scéna!? Už chápu to varovaní. Nemám slov. To bylo sakra něco.

Dizzy3
03.06.2023 5 z 5

U mne si tedy všechny tři díly držely vysokou laťku. Nedokázala bych říct, že byl nějaký díl slabší. Jízda od začátku až do konce. Knihy jsem si opravdu užila, četlo se to samo. A to, že Bishop a Madi byli v podstatě skoro celou knížku na vlně in love, tak to bylo pro mne top :D ehm a to Bishopovo vyznání na konci a hádanka?! To si snad někam uložím, uplně jsem se u toho roztekla :D Hrozně ráda bych si přečetla další díly, kde tuším, že bude o Bishopovi a Madi zmínka, ale ostatní postavy mne nezaujaly natolik abych si je (asi prozatím) přečetla. Doufám, že když se rovnou vrhnu na Zbořené zámky neprohloupím...

Ewe291
11.05.2023 3 z 5

Za mna tiez najslabsi diel. Neviem preco ale Madison by som najradsej tresla lopatou, prosto ju vobec nemam rada a nechapem ako je mozne ze vobec sa taketo hrdinky vyskytuju v knihach uz od prvej casti bolo jej spravanie nepochopitelne a hnusne. Chcem/nechem a idem ako nejaka .... No prosto za mna nie aj to jej spravanie mi prislo divne. Bishop ten s nou mal doslova svätu trpezlivost ale asi aj on bol na hlavu lebo ja by som ju zabila .... Prosto si ma v knihach ani jeden neziskal.
Tento pribeh mi prisiel, ze preskakoval z jedneho do druheho a dokonale som sa v tom stracala, nic nebolo vysvetlene a vsetko sa len dokonale zamotalo.
Amo dokaze pisat putavo a naucila som sa, ze jej knihy musim citat s urcitym nadhladom a ratat s tym, ze sa dozviem vsetko a zaroven nic ..... Som zvedava na ostatne casti lebo tie som necitala

katasokolov
09.05.2023 3 z 5

Zatím nejslabší díl. První půlka se mi líbila víc, pak se to tak nějak táhlo a zakončila to bitva ve stylu filmového Rozbřesku :-D, kde jsem byla mimo jako tenkrát v kině :-D.

Jelikož jsem si oblíbila Bishopa a Madison, tak se mi nechce číst o Tillie a Nateovi, osobnost Natea se mi v její přítomnosti nelíbí a Brantleyho .. SPOILER .. se sestrou Bishopa taky vynechám, byť mi byl v původní trilogii sympatický.

Když už to ale čtu, tak jsem si objednala poslední osmý díl, který se vrací ke kořenům a původní dvojici a snad se tam dozvím, co potřebuju.

Už jsem to zmiňovala hodněkrát, ale nemám ráda záměrné natahování sérií, které z dobrého nápadu udělá slátaninu. Viz třeba SPOILER .. to, že stříbrné labutě měly být vzácností a najednou jich tam je x..a všichni jsou sourozenci .. a tak .

Btw, bonusovou kapitolu jsem si ale užila ;).

dam.si.knihu
10.04.2023 3 z 5

I když mi spousta lidí psala, že tento díl je mnohem lepší než ty předchozí, tak bohužel ani tento díl mě nijak nepřesvědčil. Byť jsem si v půlce říkalajo, tohle začíná vypadat slibně a začíná mě to hodně bavit a konečně to začíná mít ten správný drive, tak to pak ke konci na můj vkus autorka zase zabila.

Já vám nevím, mně snad hlavní hrdinka nikdy nevadila jako takhle. Vadilo mi, že se pořád točíme v nějakém jejím kruhu pitomými nálad a ujetýho chování a hrozné sebelítosti. Nemluvě o tom, že jí tak strašně všechno zajímá, až není schopná dočíst tu důležitou knihu, kterou má od prvního dílu.

A pak přijde závěrečné vzrůšo, které se stane tak rychle, musím si to přečíst 3x, a stejně to moc nepobírám, protože to moc nedává smysl.

Paradoxem je, že tu knihu přečtěte za den, protože je to docela dobře napsaný, je to tajemný, ale ve finále pro mě slabý. Ale co, já těm dalším dílům stejně dám šanci, protože věřím, že to bude lepší.

Arlienen
10.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Šepot mrtvých se mi zatím nejvíc líbil. Možná je to tím, že autorka přidala i Bishopův pohled a o to víc mě čtení bavilo. Kdo by nechtěl nahlédnout do hlavy Bishopu Hayesovi?! No, co se týče Madi v tomhle díle, tak jsem úplně nechápala ty její chvilky, kdy si to chtěla rozdávat s ostatními krály. Chce Bishopa a zároveň musí mít něco s Natem a Brantleym? Jako panebože proč?? Ta vyřazená scéna na konci knihy mi přišla úplně zbytečná. Nic zásadního v ní nebylo, pouze autorčiny klasické úchylárny. Konec knihy byl Topka a tou scénou to podle mě autorka zabila.

Ann98
02.02.2023 3 z 5

Nooo, při čtení jsem měla hodně smíšené pocity. Bohužel oproti minulému dílu se toho moc nezměnilo. Madison je stále husa, která myslí jen na to jedno a to v jakékoliv situaci. Z Bishopa se stal blb a Nate se ztrátou Tillie taky pěkně změnil. Že k horšímu asi nemusím zmiňovat. Takže není ani tak divné, že jsem si poměrně hodně zamilovala Brantleyho.
Musím připustit, že plno věcí autorka v tomto dílu uzavřela. Nicméně šíleným koncem zase otevřela prostor pro další otázky. Už nějakou dobu jsem chtěla díl z pohledu některého z králů (zajímaly mě jejich myšlenkové pochody). A jsem ráda, že jsem mohla nakouknout do hlavy právě Bishopovi.
Co měla znamenat přidaná scéna, to absolutně nechápu. Ještě že nebyla součástí příběhu, protože to bylo absolutně mimo mísu.
No, suma sumárum .. takový průměr. Doufám, že další díl, který by měl být o Nateovi to trošku zase pozvedne.

Bryel
04.01.2023 3 z 5

"Ztráta milované osoby vám roztrhne srdce vedví a nenahradí ji nic, pouze sladký šepot jejich vzpomínek. Tyto vzpomínky se stanou rameny, na nichž se můžete vyplakat."
Kniha plná rozporů a tajemna, ale pokud se odprostíte od velkého zamyšlení nad mnohými scénami, pak si ji užijete. Je to svérázné čtení, kde se stupnice emocí přelévá od nadšení po vztek až příliš rychle.

Jenny46
29.12.2022 4 z 5

Nevím co přesně napsat, ale chvíli příběh zbožňujete, a potom chcete knihu odhodit, některé scény hodně divoké, další tajemství, no na knihu musíte mít náladu...

Kniholapka
21.11.2022 3 z 5

Opět šílené čtení...autorka se toho vůbec nebojí a za to jí patří díky! Užívám si čtení jejích knih. Tahle mi přišla o krůček slabší než předchozí, ale rozhodně se těším na další knihy. A další šílená odhalení...

Dela90
19.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Madison se totálně zhroutil svět, je ublížená, plná zlosti, ale taky je bezhlavě zamilovaná do Bishopa, krále, elitního klubu králů. On si to dlouho nechce přiznat, ale zjišťuje, že i on chová city. Proto se o ní nechce s nikým dělit. Ten, kdo to poruší, krutě zaplatí. A i Madison doslova ráda porušuje pravidla. Navíc se Katsia snaží ovládnout svět a co víc, má co dočinění se zmizením Tillie.

Bomba! Tohle byl zatím nejlepší díl z celé série. Byť má knížka něco málo přes 300 stran je nadupaná doslova na každé stránce. Líbilo se mi, jak se postupně vyvíjel vztah mezi Madi a Bishopem, jak si Bishop postupně uvědomoval, že něco skutečně cítí, a že díky tomu co pro Madi znamenají určití lidé, jim nemůže nechat ubližovat. Taky se mi moc líbila loajalita klubu králů. Rozplétalo se jedno tajemství za druhým, něco jsem tak trošku tušila a něco jsem vůbec neodhadla. Měla jsem radost za Madi, že má konečně rodinu o kterou se může opřít. Doporučuju přečíst všema deseti, protože tohle potřebujete číst! Je to zvrácený, ale miluju to!

“Krev neznamená nic, loajalita je nade vše.”

“Je pro mě jako stvořená. Jenže ne v tom romantickým smyslu, ale jako když je jed vytvořenej, aby zabil konkrétní osobu. Je můj zatracenej protijed a já jsem had na lovu. Ona představuje všechno ryzí a já všechno zlý.”

“Stejně svůdná jako plující labuť, ale stejně smrtící jako stříbrná kulka.”

Micandy
01.08.2022 3 z 5

Teda napsat k téhle knize komentář je těžké
Kniha je fakt šílená, ale za mě slabší než druhý díl. Psát o takových zvrhlostech ,to chce odvahu a Amo ji má. Nicméně mě nepřesvědčila, abych dala 4 hvězdy,to opravdu ne.

moma08
01.08.2022 3 z 5

Včera jsem sice u předchozího dílu psala, že s touhle sérii končím, ale rozhodla jsem se ještě pro tuhle knihu a opravdu končím.
No vůbec nevím, jak se k tomu postavit, ale příběh mi přišel slabší než jeho předchůdci.
Z větší části jsem přeskakovala sexuální scény a vyřazena scéna?Nechápala jsem proč...