Malum – část první

Malum – část první https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413447/bmid_malum-wtx-413447.jpg 4 413 67

Elitní klub králů série

„Láska je divoká, láska je slepá, pro ty dva je možná navždy ukrytá…“ Kdysi dávno žila dívka v oprýskaném karavanu a jednoho dne se propadla do světa Elitního klubu králů. Byla vtažena do temného víru lží, nenávisti a falše, ale také peněz, pompéznosti a moci. Jenže spoustu věcí ta dívka netušila, měla je teprve zjistit a odhalit tajemství, jež před ní byla skryta. Ta tajemství střežili hoši, kteří roztrhají její svět na kusy a rozdrtí ho na prach… Nate Riverside-Malum je král, ale i Tillie se do tohoto světa narodila, opomíjená z rozhodnutí své matky. V jejích očích nezáří hvězdy, ale zuří v nich oheň a ten je možná všechny spálí. Všechno, co si Tillie myslela, že ví, je smyšlená verze pravdy. A Nate je ten, o němž si holky mezi sebou šeptají a jehož iniciály vyrývají do zad. Její příběh není jako ostatní, protože její příběh je po smrti.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Malum: Part 1 , 2019

Eva593
23.05.2020 5 z 5

Perfektní čtení

Lenka_S
17.05.2020 4 z 5

Tento díl vypráví příběh Tillie a Natea a opět je temný. Jejich už tak složitý vztah zkomlikuje dění kolem jejich malé dcery a opravdu to není hezké čtení. Navíc se ukazuje, ze Tillie je se způsobem života králů propojená víc než tušila.

dikyna
03.05.2020 5 z 5

Naprosto super čtení. Nevím proč jsem to odkládala. No Tillie si prošla fakt peklem. Co všechno zažila,no mazec. Dokonce jsem i brečela.

Mana700
25.04.2020 5 z 5

Dobré čtení

Myška43
18.04.2020 5 z 5

No páni, musím okamžitě na druhý díl, je to masakr.

LadyAlena
02.04.2020 5 z 5

Amo Jones můžu a těším se na cokoliv dalšího co u nás výjde

happy19
29.03.2020 5 z 5

Z Amo chytám amok..ji nemusíte chápat,jen ji příjmout..
Miluji ji i její pošahané představy..
I když ty reálné se sem tam můžou objevit..no ty kráso..mazec..nenechá Vás nadechnout..jdu na druhý díl..:-*

fa.sci.ko
29.03.2020 2 z 5

Bylo to překvapivě o hodně lepší, než jsem po předešlých dílech čekala. :D

prcek19
19.02.2020 4 z 5

Docela sem se bála toho, jak budu knihu vnímat, když je o někom jiném než o Bishopovi a Madison, ale i tady se autorka trefila a já knihu hltala..i když musím říct, že předchozí díly se mi líbily přece jen více

keiko33
17.02.2020 4 z 5

Pokracovanie som zacala citat viac ako rok po prvych troch castiach, takze trochu trvalo, nez som si spomenula o co tu ide. Pribeh Tillie a Nata je ucite zaujimavejsi, ako Madison a Bishopa, no aj tu ten ich vstah bol blaznivy a nestaly. Mam rada vernost a tie ich pomsty a podpichovanie, aby ten druhy ziarlil sa mi nepacili. A ked uz to konecne zacalo klapat, autorka znovu vsetko obratila. A ten koniec? No uvidime co bude dalej, poriadne zamiesala karty. Cita sa to rychle, ale ked sa nad touto seriou zamyslite, je to totalna blbost a to mam fantasy rada, ale je to chytlava blbost, od ktorej sa odtrhnete az na konci knihy. Ale musim pochvalit obalky knih, su krasne.

Ditules
01.02.2020 4 z 5

Tuhle sérii musíte milovat, nebo nenávidět... Nic mezi tím. Solidní cliffhanger na konci. :)

EvaSupovic
12.12.2019 5 z 5

Tohle mě úplně ale úplně pohltilo.....možná víc než Maddy a Bishop.

Nikkaa
27.11.2019 5 z 5

Neni co dodat,opět skvělé napsáno prostě tak jak to má být, a pokud se to někomu nelíbí ať to nečte... Ona jiná nebude

veronika0382
26.11.2019 5 z 5

Malum je trošku jiný než předešlé díly, dá se nejspíš číst i samostatně a zaobírá se vážným tématem, které mě absolutně rozsekalo. Už v úvodu sama autorka upozorňuje, že je tato kniha i na ni krutá. Cituji: „ V této knize je scéna, která je nejenže drsná, nýbrž také znepokojivá a reálná. Stává se to a v životě mě to poznamenalo.“ Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

Ivet1990
23.11.2019 5 z 5

To jako vážně???? U tohohle dílu jsem jsem myslela, že už se v tom začínám orientovat. Což jsem si až moc fandila. Kdo by kdy tušil, že největší zvrat děje se odehraje na posledních stránkách knihy? U této série jsem si uvědomila, že né vždy vše je tak jak se na první pohled vypadá.

1moniccka
22.11.2019 5 z 5

Proste bezva jako fakt nechapu ona to proste umi. Dlouho jsem odolávala s ctenim ze jsme nechtela cekat na pokracovani a ted hura na dalsi nemuzu se dočkat.ale spoustu veci tam nechapu

rampapa
22.11.2019 5 z 5

Bože můj už se nemůžu dočkat až mi přijde další díl.Nemuzu bez toho žít. Knížku velmi doporučuji.

Nissi
15.11.2019 5 z 5

Asi takhle, ja tuhle spisovatelku proste nesnasim. Jak muze vymyslet neco tak silenyho? A ja jsem takova blbka, ze si ty knizky kupuju a ctu je, protoze to nejde nedocist a neznat konec. Moc dekuju za upozorneni na zacatku knihy, ale to je uplne k nicemu, vubec me nenapadlo, ze se tohle stane a pro zenu v 6tem mesici tehotenstvi, to byla pro me opravdu sila. Madisov mi pila krev uz v predchozich knihach, ale ted je to snad jeste horsi....no ted si pockat na druhy a doufam posledni dil.

JanaSustr
14.11.2019 5 z 5

Zase me tento díl bavil i kdyz v jednu chvíli jsem byla dost rozhozena, nebudu prozrazovat.... Jinak me Tatum a Stribrka tenhle dil docela stvaly vubec jsem je nepoznavala.... ale musím to dočíst at se deje co se děje..... šílený ????

wotana
09.11.2019 5 z 5

Pořád stejně šílené, jako předchozí díly, ale nedokážu bez toho žít :-)

Amo Jones
novozélandská, 1988