Eliška a ztracený poník

od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha vypráví o princezně Elišce a její lásce k poníkům. Pro dívky mladšího školního věku. Eliška je princezna ze zámku. Královští rodiče jí pořád říkají pravým jménem - Aurelie, ale to se Elišce nelíbí. Ani to, že je princezna. Chtěla by být obyčejnou holkou, aby se mohla věnovat svým čtyřem poníkům. Nejenom na nich jezdit, ale také je sedlat, hřebelcovat, připravovat krmení i kydat hnůj. Až nová čeledínka Majka jí to umožní. Jednoho dne se však poník Taneček ztratí. Eliška si vzpomene na tajemnou dívku, která ji delší dobu tajně pozoruje. Myslí si, že má ve zmizení Tanečka prsty. Právě při jeho záchraně se Eliška s Katkou skamarádí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33969/eliska-a-ztraceny-ponik-33969.jpg 3.822

Orig. název:

The Pony-Mad Princess, Princess Ellie to the Rescue (2004)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Slugterra
16.08.2016

Měla jsem teprve šest let když jsem dostala první díl a musela jsem mít i ty ostatní. Teď je mi 12 a konečně jsem dokončila svoji sbírku...

LaDache
29.12.2015

Jako malá jsem tu knížku milovala, doteď si pamatuji jak jsem nad ní proseděla celou cestu do Chorvatska s babičkou. Je pravda že tenkrát to byla snad první knížka, kterou jsem dočetla do konce, takže hádám že byla dobrá. :)

Always a reader
17.08.2015

Noo..mi bylo dvanáct když jsem knihu četla, nelíbila se mi. Byla tak..já nevím, nejspíš je tak pro 8mi leté holky, které mají rády koně. :)

Lodja
07.03.2014

Nesnáším koně. Nesnáším příběhy o princeznách-rebelkách. Nesnáším knížky, ve kterých se prakticky nic nestane. Nesnáším, když se někdo snaží vytřískat peníze na tolika téměř stejných knížek. Ale nedá se svítit, Elišku a ztracenýho poníka jsem jako malá docela žrala a doteď je to ozdoba mé knihovničky.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

poníci

Autor a jeho další knihy

Diana Kimpton

Diana Kimpton
britská, 1949 - 2007

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených32x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce6x