Eldorádo kreslených příběhů (2001)

Eldorádo kreslených příběhů (2001) https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8020/eldorado-kreslenych-pribehu-8020.jpg 5 11 5

Výběr z kreslených seriálů vydávaných v časopise Čtyřlístek. Obsah: Vynálezy pana Semtamťuka (Svatopluk Hrnčíř, Adolf Born): Kouzelné pilulky Boty pana Semtamťuka Náušnice pana Semtamťuka Brýle pana Semtamťuka Strašidelný pradědeček (Vojtěch Steklač, Věra Faltová): Ježci se nedají Nejkrásnější obraz Poškození se trestá Dobrodružství doktora Bublíka Polda a Olda (Stanislav Havelka, Petr Chvojka, Jaroslav Malák): Mají šťastný den Na psí výstavě Jak slavili Vánoce V biografu Sherlock Holmes (Rudolf Čechura, Marcel Stecker): Případ s včelou Případ podivného houbaře Případ v Londýně... celý text

simca9342
25.08.2023 5 z 5

"Z pravěku"
Soubor těch nejlepších komiksů té doby.
Setkáme se se známými dvojicemi a prožijeme příjemné chvíle plné dobrodružství. Např. slavná hlava Anglie na kterou je i Scotland yard krátký nebo dobrodruh kluk Olda a jeho kámoš trpaslík.

bazyk21
26.06.2022 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace, návrat do dětských let

Knihomolka506
29.01.2022 5 z 5

"Z doby kamenné "
Další várka komiksů je tady a s nimi naší známí kreslení kamaradi z časopisů nebo jiných knih.

jonasr1
21.10.2020 3 z 5

Knihu jsme četli se synem. Tyto příběhy si z mládí nepamatuji, asi jsou ještě starší. Semtamťuka jsme četli již dříve celého. Ten není špatný. Pradědeček byl dobrý. Polda a Olda byl o ničem. Sherlock Holmes ušel. Vím než na tři hvězdy to prostě nebylo.

WEIL
05.09.2011

Zajímavé komiksové příběhy.

Sherlock Holmes komiksy pro děti české komiksy

Autoři knihy

Adolf Born