Ekonomie a ekonomika

Ekonomie a ekonomika https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242469/bmid_ekonomie-a-ekonomika-fZQ-242469.jpg 4 6 2

Třetí vydání publikace sleduje hlavní proudy soudobé mikroekonomie a makroekonomie, vysvětluje principy chování ekonomických subjektů a utváření praktické hospodářské politiky. Autoři danou problematiku vysvětlují přístupným, srozumitelným a zároveň vědecky přesným způsobem, matematická forma výkladu je používána jen v nejnutnějším rozsahu a většina analyzovaných problémů je prezentována v grafických modelech. Učebnice je určena pro základní kurzy ekonomie v bakalářském studiu na vysokých školách a pro všechny zájemce, kteří se chtějí orientovat ve složité problematice fungování tržní ekonomiky.... celý text

hu_87
18.12.2022 5 z 5

Skvělá publikace vhodná i pro úplného laika. Témata jsou zpracovaná pěkně, přehledně a srozumitelně. Kam se hrabou jiné učebnice ekonomie :)

tereza726
07.04.2019 5 z 5

Super kniha obsahující podrobný základ ekonomie. Je napsaná srozumitelně, čtivě a ekonomické jevy jsou zde vysvětleny na příkladech a grafech. Pana Vlčka znám osobně a jeho ekonomické znalosti mě nepřestávají ohromovat.