Eko průvodce aneb Planetu B nemáme

Eko průvodce aneb Planetu B nemáme https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429963/eko-pruvodce-aneb-planetu-b-nemamei-xQz-.png 5 29 8

Na tom, že je současná klimatická krize způsobená právě lidmi, se shoduje 97 % vědců. A tak je právě i člověk zároveň tím, kdo může situaci změnit. Začněte svou osobní revoluci již dnes!

KajusaKil
29.03.2024 3 z 5

Jsem umrtvená, mozek to nezvládl. Krásná kniha co se týče zpracování, samozřejmě. Je to super "návod", ale působí to jako bakalářská práce, kde se Dewii odkazuje na spoustu autorů. Seznam na konci je až zabijácký. Taková školní učebnice. Někdy je to až moc faktů, nevím jestli je někdo schopný si to vše zapamatovat. Ocenila bych vždy nějaké shrnutí pro laiky.

jana.hud
13.06.2021 5 z 5

Vynikající kniha. Byť si myslím,že jsem v tomto tématu docela sečtělá,tak tato kniha mi nabídla spousty nových informací, které jiné knihy nenabídly.
Knihu mám z knihovny, na co nejdelší půjčení a stále ji studuji..... kéž by tato kniha pronikla k co nejvíce lidem. A do škol jako učebnice, neboť mladí jsou v tomto ohledu naší nadějí a rady přijímají. To vidím naštěstí na své dceři.

Dewii moc děkuji za krásně grafický i ekologicky zpracovanou knihu a budu ji dále doporučovat.

bellaaatrix9
31.03.2021 5 z 5

Naprosto excelentně skvělá kniha! Jako tolik typů, faktů a prostě takhle krásný přehled žádná jiná kniha o ekologii, kterou jsem předtím četla nenabídla a i přes to, že se o téma zajímám už nějaký ten pátek jsem se dozvěděla spoustu nového.

Jrsnbl
27.11.2020 5 z 5

Kniha podává zdrcující fakta s doprovodným řešením co a jak dělat lépe. Kéž by si titul přečetlo co nejvíce lidí, to by se tu krásně žilo. Planetu B totiž nemáme.

vila_z_lesa
08.11.2020 5 z 5

Doporučuji jak pro nováčky v tématu, tak i pro ty, kteří v tom už nějaký ten pátek chodí.

melis
27.07.2020 5 z 5

Pěkný přehled o tom, jak žít a být eko.

Tara943
14.07.2020 5 z 5

Konečně kniha o eko tématu jež vás nikam netlačí, za nic neodsuzuje, jen vás plně informuje o tématu a možných alternativách k tomu co používáte. Co si z toho vezmete je na vás. A za mě heslo "Svět nepotřebuje pár jedinců, kteří jsou, neomylní a stoprocentní, ale milióny těch, kteří se snaží!" je něco čím by se mnozí měli řídit. Bohužel se často setkávám s tím že v okamžiku kdy někdo 'vyšel' okamžitě se na ně snesla kritika. Paradoxně právě ze strany těch co se tématu také věnují.

hana5094
02.03.2020 5 z 5

Výborná kniha o ekologii, která se opírá o vědecky prokázaná fakta a vědomosti/zkušenosti autorky. Některé informace jsem si potvrdila a spoustu nových jsem se přiučila. Doporučuji přečíst všem, kteří se o tuhle problematiku zajímají nebo chtějí naší planetě nějak pomoci, ale třeba neví jak.

ekologie životní prostředí příručky recyklace

2015  85%Veganův průvodce
2015  54%Veganská kuchařka od českého kuchaře