Levandulové ráno

Po smrti své matky, když jí bylo teprve pět let, hledala Jocelyn Mintonová jen obtížně spřízněnou duši, až ji našla v Edilean Harcourtové. Přestože byla Eilean téměř o šedesát let starší, staly se nerozlučnými přítelkyněmi. Když slečna Edi odešla z tohoto světa, zanechala své přítelkyni všechen svůj pozemský majetek včetně domu z osmnáctého století. A také dopis, v němž naznačuje existenci starého tajemství i budoucí lásky. O ničem takovém se slečna Edi nikdy nezmínila, ani o městečku Edilean ve Virginii, kde se nachází řešení. Tam se Jocelyn vydává, aby porozuměla dědictví po své přítelkyni, vstříc svému osudu. A skutečně zde odhaluje tajemství sahající až do válečných let i nachází muže blízkého jejímu srdci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43826/levandulove-rano-Yqj-43826.jpg 4.1117

Edilean 1.

Vydáno: , Baronet

Lavender Morning, 2009

Kniha Levandulové ráno

14.04.2017

Další z mých návratů. Knížka se mi moc líbila, a rozuzlení celého příběhu je překvapující. Takže velká spokojenost, a jdu na další díl.

alnahu
25.10.2016

Také se mi zdála kniha příliš překombinovaná ,ale i tak dávám 3 hvězdičky .

moudivlacek
04.10.2015

Začátek nic moc, ale od té doby, kdy se Jocelyn ocitá v Edileanu, děj nabírá spád. Sice jsem tušila, s kým se zde dá dohromady, přesto mě konec překvapil. Jsou zde takové humorné scénky, při kterým jsem se smála tak, až jsem z toho dostala astma. Prostě, humor, láska v minulosti i přítomnosti, to vše činí knihu velice hezkou.
Určitě na ni jen tak nezapomenu, jisté výroky mi budou znít v hlavě hodně dlouho, stejně tak i mému muži, kterému jsem je předčítala, a světe div se, odpůrce romantického čtení se smál tak upřímně, že slzel smíchy také.

Nadík
25.07.2014

moc se mi kniha nelíbila....

Laf
04.06.2014

Autorka píše dobře. Velmi rychle se to čte a je to krásné pohodové čtení. Jen jsem už téměř od začátku věděla, jak to dopadne :)

ivule85
18.06.2013

Musím říct že knížka se mi moc libila...už dlouho ve mě knižka nezanechala takový dojem že se k ní v myšlenkách vracím..u knižky jsem se musela smát ale i brečet u přiběhu Edi a Davida...těším se na další díly :)

Hřibče
10.06.2013

Vydařená obálka, o ději se to však už tolik říci nedá. Přečetla jsem, ale přišlo mi to strašně překombinované a nezáživné, postrádalo to pověstnou jiskru knih od Deveraux.

avad
09.03.2013

Krásný romantický příběh se starým tajemstvím, a opravdové lásce.

mariva
20.12.2012

Knížka se mi moc líbila. Poutavě napsaná, zajímavý příběh s nečekanými dějovými zvraty dokáže zaujmout i pobavit. Kniha by měla být součástí trilogie, určitě se pokusím sehnat si i ostatní díly.