Ebola

Ebola https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20831/-20831.jpg 4 39 6

Autentický příběh lékařů, zdravotních sester a obětí zákeřné choroby. Román lékaře, který zažil v Africe ničivou epidemii viru Ebola.

malazluta
13.06.2019 4 z 5

Zajímavý příběh z pohledu lékařů a zdravotních sester... boj s ebolou je neustále aktuální téma a bylo zajímavé přečíst si o tom něco víc a "rozšířit si obzory".

alena755222
02.05.2018 5 z 5

Kniha popisuje děsivou zákeřnost a nakažlivost, jež je schopna vyhladit lidstvo.Hledani původce a pomoc lékařů v oblasti, jež je v jiném náboženském směru.Neexistuje lék, který by zastavil krvavé vyhlazování vesnic domorodců...Jak málo stačí,aby byl člověk zničen do několika dnů,pak hodin,jak rychle virus mutuje k horšímu,bez zásahu člověka.Pouze virem z netopýřího trusu kdesi v jeskyni.Jen by mě zajímalo,zda opravdu vznikla vakcína proti ebole u soudruhů v Rusku,nebo si přiřkli zásluhy jiných.

Dandy1
03.02.2018 3 z 5

Očekávala jsem víc. Je to psáno z pohledu řádových sester a ne z pohledu lékaře.

Dominik Fajkus
03.01.2016 4 z 5

Již při čtení jsem pociťoval symptomy této nemoci. A osobní dojem je pozitivní, pokud se nejednalo o mystifikaci. Smrt není děsivá, vše před ,,ní,, je děsivé.

PAVEL z BRNA
06.11.2015 5 z 5

I já jsem byl z knihy nadšen neboť je to nejen napínavá kniha, ale též příběh lidského hrdinství tváří smrti. Je v ní však i humor a zesměšnění náboženského fanatismu a nevědomosti.

kazecha
05.03.2013 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila. Je to autentický příběh o skutečně zákeřném a zabijáckém organismu ... Je až s podivem, že se zatím nepřišlo na to, odkud se to bere ... přitom dokáže Ebola vyhladit celé vesnice ... nedej bože, kdyby se někdo nakažený vydal letadlem na jiný kontinent ...

nemoci epidemie smrtelné choroby nebezpečný virus ebola (nemoc)

Autorovy knížky

William T. Close