Procedura

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Doktor Earl Garnet vědomě porušil základní pravidlo moderní medicíny: veřejně obvinil významnou zdravotní pojišťovnu z „byrokratické vraždy“ osmnáctiměsíčního dítěte . Pojišťovna okamžitě zareagovala bojkotem Garnetovy nemocnice a vážně tím ohrozila životy několika dalších pacientů. Největší peklo se ale rozpoutá až poté, kdy je na nemocničním parkovišti objeveno tělo brutálně zavražděného lékaře. Garnetovi je všeobecně přikládána vina za nastalou situaci, avšak on sám vytuší, že odhalené děsivé skutečnosti představují jen špičku ledovce, a proto se pouští do pátrání na vlastní pěst. Při hledání odpovědí na znepokojující otázky je stále více vtahován do absurdního systému současného zdravotnictví, ve kterém hrají prim odlidštěné praktiky velkých pojišťovacích společností. Doktoru Garnetovi ovšem chybí pojistka, která by mu zaručila, že vyvázne se zdravou kůží…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30570/procedura-30570.jpg 415
Série:

Earl Garnet 3.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Procedure, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Procedura

cantona
05.01.2019

Tento thriller ze zdravotnického prostředí musím hodnotit jako průměr. Příběh je fajn. O zdravotních pojišťovnách, kterým jsou nějací pacienti ukradení, hlavně aby se ušetřilo. Co mě ale vadilo bylo vyprávění onoho příběhu. Místy mně to fakt nudili až jsem si říkal ať už to skončí. Takže nervy drásající román neočekávaně. Každopádně kdo má rád lékařské romány s kriminální tématikou tak určitě stojí za přečtení.

ovpana
23.12.2014

Moc napínavé a úžasné čtení o byrogracii pojištoven.


lenka2011
15.04.2013

Zdravotní pojištóvny se svým přístupem snaží lidi,v mezích zákona,odradit od návštěvy pohotovosti s tím,že pokud bude jejich onemocnění banální,neproplatí jim vykonané vyšetření.Díky tomu umírá několik pacientů a dr. Earl Garnet se pouší do boje proti těmto praktikám.Dostane se až k samé propasti smrti.