Džínový svět

Džínový svět https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403695/bmid_dzinovy-svet-wRc-403695.jpg 3 227 29

Prozaická prvotina Radka Johna. Prostřednictvím osudu pražského gymnazisty Petra autor líčí, co palčivého pociťovali a prožívali jeho vrstevníci a spoluaktéři na scéně džínové světa a co vyslovují i dnešní mladí lidé - teenagerové.

Martin_Eli
09.11.2014 5 z 5

Četl jsem v pubertě a pamatuji si, že se mi kniha moc líbila a že jsem si říkal, jak je ten John super autor a člověk. Bohužel v následujících letech mě přístupem ke spoustě věcí trochu zklamal:)))

Některé citace mám dodnes vypsané:"Jak se jen člověk točí se svými názory jako na obrtlíku. Kdyby si to, co si dokáže zdůvodnit rozložené do několika let, udělal za rok, každý by sám sobě musel plivnout do ksichtu. A jak naivní pro mě bude tenhle deník za rok, za dva?"

Li@
08.12.2013 2 z 5

Bohužel, dostala se ke mě až ve věku, kdy už jsem někde jinde a tak mě vzdychání pubescenta moc nenadchlo. Dočteno s obtížemi. Pokud je vám více jak 20, spíš asi nedoporučuji. :)

zapina
11.05.2013 4 z 5

Četla jsem ji v pubertě a hltala jsem ji, ale kdybych jí četla teď nevím jestli by se mi ještě tak moc líbila

iresim
07.02.2013 5 z 5

Asi se musí číst ve správnou dobu (věkovou), měla jsem štěstí, že se mi dostala do ruky včas, takže se mi líbila.

kika 13
03.02.2013 3 z 5

Čtení mi nic moc nedalo,ale dočetla jsem.

Renik
26.01.2012 4 z 5

Na knihu si matně pamatuji, ale líbil se mi moc děj a nadchla mně a taky četla se sama. Taky, nepamatuji si ji dopodrobna, jen mám v paměti , že se mi líbila i kvůli pěkným citacím.

Miila
13.10.2011 5 z 5

Tahle knížka se mi hodně líbila, vyprávění dospívajícího kluka, problémy dospívání... Vím, že po přečtení jsem byla nadšená, ale obsah už bych nepřevyprávěla.

WEIL
12.08.2011 1 z 5

Osobně mě tato kniha až tak nezaujala, nezůstalo mi z ní ve mě skoro nic. To jako ve mě člověku, ale pokud bych musel ji někde odvyprávět, tak bych si na její obsah vzpomenul a vyjel ho ze své paměti.

misssicccka
30.11.-0001 4 z 5

Pdoobnost se Sněženkami a marchry není čistě náhodná. Předloha pro scénář :).
Četla jsem to v pubertě a moc se mi tolíbilo.