Džentlmen pirátem

Džentlmen pirátem https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76638/dzentlmen-piratem-76638.jpg 3 10 2

Benedict Casper Chancellor, hrabě Blakeney, je přesně tím typem uhlazeně konzervativního anglického lorda, jimiž Alessa pohrdá. Nechce s ním mít nic společného – přestože má postavu jako oživlá řecká socha! Ten nesnesitelný chlap si však očividně usmyslel, že ji ze spokojeného života na překrásném ostrově Korfu vytrhne. Ba co hůř – má ji v úmyslu navrátit do náruče její úzkoprsé rodiny. Hrabě ovšem nepočítal s Alessiným sklonem zaplétat se do malérů. A tak aby ji osvobodil, musí se tento konvenční Angličan chtě nechtě stát pirátem!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

A Most Unconventional Courtship , 2007

vcielka
08.10.2019 1 z 5

Strasne ma to po nejakej dobe zacalo nudit. Neznasam, ked sa nutim do docitania a cely cas len ratam, kolko mi este zostava. Hrdinovia boli tak nudni az oci prechadzali. Autorka mam pocit, ze je miestami ako 7 rocne decko, co si oblieka piratsky klobuk a beha po zahrade a mava pritom sablickou. Podobne momenty zasadzala do celeho pribehu. Keby sa napatiu v pribehu venovala tolko ako vevovala opisom obliekania sa do piratskych mundurov. A opis sexu na lodi ma absolutne nebavil. Vlastne ani jeden z opisov. Skripala som zubami a modlila sa, aby nebol pridlhy. Asi preto, ze ma sex medzi nezaujimavymi hrdinami vonkoncom nebavi. A este niekedy budem pocut “Chanci” tak skocim z mosta. Ovela viac by sa mi pacilo, keby ho volali napr Benedict. Ako to je uz len take rypnutie, ale zakazdym mi to v usiach tak divne rezonovalo z Alessinych ust, ze mi to liezlo na nervy.

miruska1
05.06.2013 odpad!

O ničom. Je to ako prešlapovať na jednom mieste. V poslednej štvrtine knihy to začalo byť trochu zaujimave.