Dvojtáta

Dvojtáta https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417977/bmid_vojtech-bernatsky-dvojtata-J0P-417977.jpg 4 89 27

Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný. „Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. ­Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví!... celý text

coolpet.CP
03.01.2020 5 z 5

Moc mile napsaná kniha o životě Vojty a jeho rodiny.

stanza
30.12.2019 4 z 5

Úžasně jsem se pobavila s rodinkou Vojty, zavzpomínala na chvíle kdy byli i naši hoši malí a nic jineho jsem vlastně nechtěla.
Ps. Moc milé jsou v knížce dětské kresby Elišky❤ a celkově graficky vydařené.

aAp
16.12.2019 4 z 5

Takové milé čtení :)

L.Helena
25.11.2019 5 z 5

Velice milé a laskavé počteníčko doprovázené nostalgickou vzpomínkou na dobu, kdy i naše děti byly ještě malé.

Miky88
03.11.2019 5 z 5

Krásně napsané postřehy z rodinného života Bernatských - moc jsem se u knížky bavila a buď jsem měla na krajíčku díky smíchu a nebo dojetím. Vovo má úžasný smysl pro humor a ještě úžasnější smysl pro rodinu. Doporučuju všem!

Kovbojka33
04.10.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Nejednou jsem měla slzy v očích, buď smíchy nebo dojetím. Každý rodič najde v knize podobnost se svojí rodinou.
Děkuji za tak krásnou knihu.

gargamelka
16.09.2019 5 z 5

Ti, kdo sledují Vova na Instagramu jsou již s některými střípky z pera dvojtáty seznámeni... Absolutně perfektní, empatická knížka ze života. Vojta umí dávat a zároveň i dostávat ♡