Dvojitá vražda

Dvojitá vražda https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68799/dvojita-vrazda-68799.jpg 4 8 2

Bert a Nan jsou dvojčata, která jsou si navlas podobná navenek… ale uvnitř přesně opačná. Bert je usedlá matka dvou dětí. Nan, která je moderátorkou v místním country rádiu, by se také ráda usadila, kdyby se ovšem z toho pravého pokaždé nevyklubal nepravý. Potíž spočívá v tom, že si lidé obě sestry neustále pletou. Shodou náhod se zapletou do podivného případu vraždy. Bezvýsledně se dvakrát obrátí na policii, ale nakonec se samy vydají po stopách, které je zavedou k tajemství starému pětadvacet let. Z temné minulosti se vynořuje vydírání, cizoložství, touha po pomstě a brutální dvojnásobná vražda. I ony jsou dvě - mají tedy dvojitou šanci na úspěch, ale zároveň jim hrozí dvojí nebezpečí smrti…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Ikar (ČR)

Double Murder , 1996

Jája92
03.10.2021 3 z 5

Líbilo se mi na knížce, že příběh střídavě vypráví každá z dvojčat. Jedná se o oddychové čtení na jedno odpoledne.

malen
23.02.2014 5 z 5

Pohodová detektivka . Děj vypráví střídavě jedna nebo druhá sestra z dvojčat , což je velice působivé.. Protože i knihu napsaly sestry, zajímalo by mne, jestli si při psaní každá vzala jednu postavu . Sice to není žádný strhující příběh, spíš oddychovka, ale velice dobře se to četlo.

2002  73%Dvojexpozice
2001  83%Dvojitá vražda