Dvojčata zpátky ve škole

Dvojčata zpátky ve škole

Dvojčata Pat a Isabela se po velikonočních prázdninách vracejí opět do St Clare. I tentokrát je ve škole čekají kromě starých kamarádek i nové spolužačky a vzrušující události.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26703/dvojcata-zpatky-ve-skole-26703.jpg 4.3125

Dvojčata (3.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

jaja1989
17.04.2015

bozi bozi

lucianusamedved
13.02.2014

Kniha je dobrá na zahánění nudy.

reccal
10.02.2014

Konečně se dočkáváme poměrně reálného scénáře, a sice tehdy, kdy unesou nafintěnou bohatou slečinku a požadují výkupné. Nezasahuje ani národní garda, ani NCIS, ale jen partička internátních slečen v čele s bývalou krasojezdkyní. Tleskám lehkosti, se kterou je tento díl napsaný.

Pakuna
11.09.2013

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené. Souhlasím s petruska85.

petruska85
20.08.2013

Série o dvojčatech, která je naprosto fantastická. Po přeštení jsem toužila být na takovém internátě a nosit uniformu.

Eneo
02.08.2012

Musím jen souhlasit s Calwen.

Calwen306
14.03.2012

Na celú sériu príbehov o dvojčatách Pat a Izabele mám nádherné spomienky zo svojho detstva. Kniha je veľmi pútavá, zábavná a miestami aj poučná. Túto knihu jednoznačne doporučujem všetkým dievčatám. Ťažko vyberať najlepší diel, všetky časti sú rovnako kvalitné a čarovné!

zipporah
23.12.2011

Sadie, Sadie, čo to len tá Sadie zase hovorí? Najlepšia časť...