Dvojčata zpátky ve škole

Dvojčata zpátky ve škole https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26703/dvojcata-zpatky-ve-skole-26703.jpg 4 171 15

Dvojčata série

Dvojčata Pat a Isabela se po velikonočních prázdninách vracejí opět do St Clare. I tentokrát je ve škole čekají kromě starých kamarádek i nové spolužačky a vzrušující události.

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Egmont (ČR)

Summer Term at St. Clare´s , 1977

jan.para
10.09.2022 1 z 5

Narozdíl od série Tajemství on Enid Blyton mě tato kniha vůbec nechytla.

AlixPrincess
10.07.2022 4 z 5

A konečně... KONĚ!!! Taky mě bavilo, jak v každém díle přibyly nové spolužačky :D

Eeve
09.08.2021 4 z 5

Tretie pokračovanie príbehov dvojčiat Pat a Izabely na internátnej škole St. Clare´s. I keď som čakala, že dievčatá budú postupovať ročníkmi trocha svižnejšie, keďže je to už tretia knižka zo série, stále sme v prvom ročníku, hoc konečne v poslednom semestri :)
Nevyhneme sa obvyklým peripetiám s učiteľkami alebo novými žiačkami, i keď tentoraz je záver okorenený o menšiu akciu, obohatený dokonca o moje milované koníky :) No kto by si prial viac... mimochodom, tento diel sa už oveľa menej krúti okolo dvojčiat, o dosť viac sa venujeme príbehom ostatných dievčat, Pat a Izabela tu už začínajú byť skôr len ako také pozorovateľky :) Samozrejme, že nie len to, ale oproti prvým dvom častiam sa v príbehoch vyskytujú oveľa pomenej. Teším sa na ďalší diel.

Aninka36
25.01.2021 5 z 5

SPOILER!!! Dobrá knížka. Hezky se čte. Prudence byla pěkná potvora. Nejvíc se mi líbila Sadie-neustále se upravuje. (: Doporučuji.

Isew
29.05.2019

Na této sérii se mi nejvíc líbí, kromě pohledu do internátního školství v Anglii, jak se holky strašně těší do školy a mrzí je, že kvůli podezření z infekční choroby, musí přijít o celý jeden týden školy. Jak úplně jiný obrázek lásky ke škole než který známe z našich luhů a hájů. Pro českého školáka slušná sci-fi.

haki34
04.03.2019 5 z 5

fajn čtení pro holky...dějová linka se v jednotlivých dílech moc neliší, vždy někdo nový, někdo "padouch", někdo správný, nějaká ta lumpárna, sport, půlnoční piknik...ale pokaždé pobaví, zaujme a dobře se čte. Doporučuji !

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

jaja1989
17.04.2015 5 z 5

bozi bozi

lucianusamedved
13.02.2014 2 z 5

Kniha je dobrá na zahánění nudy.

reccal
10.02.2014 4 z 5

Konečně se dočkáváme poměrně reálného scénáře, a sice tehdy, kdy unesou nafintěnou bohatou slečinku a požadují výkupné. Nezasahuje ani národní garda, ani NCIS, ale jen partička internátních slečen v čele s bývalou krasojezdkyní. Tleskám lehkosti, se kterou je tento díl napsaný.

Pakuna
11.09.2013 4 z 5

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené. Souhlasím s petruska85.

petruska85
20.08.2013

Série o dvojčatech, která je naprosto fantastická. Po přeštení jsem toužila být na takovém internátě a nosit uniformu.

Eneo
02.08.2012 4 z 5

Musím jen souhlasit s Calwen.

Calwen306
14.03.2012 5 z 5

Na celú sériu príbehov o dvojčatách Pat a Izabele mám nádherné spomienky zo svojho detstva. Kniha je veľmi pútavá, zábavná a miestami aj poučná. Túto knihu jednoznačne doporučujem všetkým dievčatám. Ťažko vyberať najlepší diel, všetky časti sú rovnako kvalitné a čarovné!

zipporah
23.12.2011 5 z 5

Sadie, Sadie, čo to len tá Sadie zase hovorí? Najlepšia časť...