Dvě zrcadla ekniha

Romantický upírský příběh od české autorky. Kdyby si Joshua Merboth nekoupil starobylý dům nedaleko od Longville, zřejmě by nikdy Kate Simmonsovou nepoznal. A nikdy by nepřišel na to, že láska může být silnější než peklo smrti a krve. Na půdě chátrajícího sídla objeví prastaré zrcadlo, jehož kouzelná moc ho zavede do pokoje neznámé dívky. Nemůže slyšet její srdce ani cítit její vůni. Nemůže jí ublížit. Jeho stříbrné oči se mohou jen dívat a v jeho nitru se objeví záblesk čehosi, o čem si myslel, že už je navždy ztraceno. Ale co když přijde den, kdy zjistí, že mu obraz v zrcadle nestačí? Co když víc než po lidské krvi zatouží po zvuku jejího hlasu? Má někdo jako on vůbec právo chtít víc než její úsměv? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120933/dve-zrcadla-120933.jpg 3.5265

Dvě zrcadla 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno (ekniha), Host

Kniha Dvě zrcadla

JanaO118
15.08.2020

Podle mě velmi dobře vymyšlený příběh, výborně se četl! Chtěla bych více těchto knih Karolíny Limrové!

Arisis
29.03.2020

Bylo to roztomilý, super. Knížka se mi líbila.
Ale nepochopím proč to srovnávájí se Stmíváním.
Společný rys je jenom upír.

vladka16
14.10.2019

Původně jsem byla jen zvědavá,moc se mi to líbilo

Luciii4176
17.07.2018

Dvě zrcadla aneb jak si ušetřit čtení celého Stmívání na 260 stránkách. Nápad dobrý, bohužel ta podoba s kdysi největším upírským hitem pro náctileté je tam velmi patrná. Na mě osobně tak bylo moc slz a srdceryvných dialogů. Jak už bylo zmíněno, škoda toho potenciálu se zrcadly. Autorka ale píše čtivě, takže si od ní klidně přečtu něco z jiného soudku.

Denisa153
13.07.2018

Stmívání v bledě modrém, ale líbil se mi nápad se zrcadlem to bylo hodně dobré. Pak to bylo skoro úplně stejné jako stmívání, pouze s tim rozdílem, ze na stmívání bylo potreba několik dílů, zde si stačí přečíst cca nějakých 300 stran a víte vše.

vivalamuff
02.06.2018

Kniha nebyla špatná. Zpočátku jsem byla vyloženě nadšená! :-) Nápad se zrcadly je skvělý... jenže jakmile ti dva k sobě našli cestu, šlo to z kopce. Pro mě to už nemělo tu šťávu. Navíc některé scény byly těžko uvěřitelné, především však Katiny reakce. Druhý díl si přesto přečtu. Ráda bych se dozvěděla, jak to bude dál. Doufám, že budu mile překvapena :-)

evineckY
26.04.2018

Wow....

Amitiel76
05.03.2018

Dvě kouzelná zrcadla, krásný upír a křehká lidská dívka..... Ten tajemný, pohádkový začátek mě úplně dostal. S nadšením jsem čekala nějaký nový neotřelý námět. Bohužel, příliš rychle se zrcadlo rozbilo, a děj nabral zjednodušenou podobu ságy "Stmívání". Jen vlkodlaci byli nahrazeni lovci..... Dokonce i únos sadistickým upírem, zhrzená žárlivá ex-partnerka upírka, co se pokusí zbavit své sokyně v lásce. Klasický milostný trojúhelník : upír, dívka, lovec upírů. Pak to završila transformace hlavní hrdinky na upírku..... Jen ti Volturiovi tu chyběli. Ale to by kniha musela mít asi více stránek, aby se vešli :-)
Podtrženo-sečteno...."Twilight saga" po Česku :-))))
Ale ať je to jak chce, knihu jsem přečetla za jeden den. A jelikož jsem velký fanda Stmívání (které jsem četla celé již třikrát), i tento příběh mě samozřejmě oslovil a zaujal. I když ta podobnost mě rušila.... Autorka píše moc hezky.
A proto tu už mám připraveny Dva meče, a jdu pokračovat ve čtení. Tento příběh je už prý trochu odlišný, tak uvidím jak budu spokojená :-)