Dvě srdce v Maďarsku

Vévoda z Buclingtonu plánuje cestu do Maďarska, aby zde nakoupil koně a jeho dcera Aleta je nadšena touto vyhlídkou. Nicméně služební povinnosti změní jeho plány a vévoda pověří výběrem koní svého zástupce pana Heywooda, který má na starost jeho velkou stáj. Aleta se však nechce výletu vzdát a zamýšlí nečekaně se objevit ve vlaku do Vídně, aby ji nemohli poslat zpátky do Anglie. Nakonec se jí vše povede a Aleta najde v Maďarsku nejen prvotřídní koně, ale také svou životní lásku a muže svých snů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/59_/5995/dve-srdce-v-madarsku-5995.jpg 317

Two Hearts in Hungary (1991)

Vydáno:, Baronet

07. dubnaodpad!

Je mi líto,ale druhá Barbařina knížka, kterou jsem odložila nedočtenou. Vůbec jsem se do příběhu nemohla začíst, prostě jedna velká nuda.

PomněnkaPrvní
19.02.2014

Mně se román nelíbil skoro vůbec. Prvních 40 procent knížky je jenom o Aletině nezáživném cestování do Maďarska, při kterém se vůbec nic neděje. Jak jsem asi už pochopila styl paní Cartland, i zde je hlavní hrdinka velmi naivní a nezkušená. V knize zcela chybí humor. Ale opravdu hlasitě jsem se nasmála, když se Miklos dotkl Aletiny ruky a ona si uvědomila, jak hluboce jej miluje... Ha, ha. Je to třetí kniha, kterou jsem od autorky četla a celkově ji hodnotím slovem staromódní. A poměrně nudná. Už jsem si zvykla, že u paní Cartland se nedočkáme žádných intimností, ale když při popisu jejich svatební noci vystačila pouze s polibky na ústa, to byl vrchol.

eymi
14.04.2012

tento román se mi líbil nejvíce

Barbara Cartland

Barbara Cartland