Dvě srdce v Maďarsku

Dvě srdce v Maďarsku https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5995/bmid_dve-srdce-v-madarsku-QMI-5995.jpg 4 27 3

Camfield série

Mandarin série

. díl

Vévoda z Buclingtonu plánuje cestu do Maďarska, aby zde nakoupil koně a jeho dcera Aleta je nadšena touto vyhlídkou. Nicméně služební povinnosti změní jeho plány a vévoda pověří výběrem koní svého zástupce pana Heywooda, který má na starost jeho velkou stáj. Aleta se však nechce výletu vzdát a zamýšlí nečekaně se objevit ve vlaku do Vídně, aby ji nemohli poslat zpátky do Anglie. Nakonec se jí vše povede a Aleta najde v Maďarsku nejen prvotřídní koně, ale také svou životní lásku a muže svých snů.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Two Hearts in Hungary , 1991

Renike
08.06.2021 4 z 5

Příběh se mi líbil, ale strhla jsem hvězdičku za spoustu chyb v maďarských slovech.

PomněnkaPrvní
19.02.2014

Mně se román nelíbil skoro vůbec. Prvních 40 procent knížky je jenom o Aletině nezáživném cestování do Maďarska, při kterém se vůbec nic neděje. Jak jsem asi už pochopila styl paní Cartland, i zde je hlavní hrdinka velmi naivní a nezkušená. V knize zcela chybí humor. Ale opravdu hlasitě jsem se nasmála, když se Miklos dotkl Aletiny ruky a ona si uvědomila, jak hluboce jej miluje... Ha, ha. Je to třetí kniha, kterou jsem od autorky četla a celkově ji hodnotím slovem staromódní. A poměrně nudná. Už jsem si zvykla, že u paní Cartland se nedočkáme žádných intimností, ale když při popisu jejich svatební noci vystačila pouze s polibky na ústa, to byl vrchol.

eymi
14.04.2012

tento román se mi líbil nejvíce