Dvě na jednoho

Dvě na jednoho https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30721/dve-na-jednoho-30721.jpg 3 20 4

Dívčí román o tom, jaké to je dostat v šestnácti letech novou nevlastní sestru. Alena je studentkou střední zdravotnické školy. Její rodiče se rozvedli a Alena teď žije jen s maminkou. Ta se však náhle začíná mnohem více zajímat o svůj vzhled, což je neklamnou známkou toho, že má přítele. Brzy se ukáže, že oním mužem je tatínek Aleniny spolužačky. Netrvá to dlouho a ze spolužaček se stávají nevlastní sestry. Problém je v tom, že je každá úplně jiná. Dita není žádný svatoušek a to, že má Alena přítele, zatímco ona se se svým právě rozešla, se jí vůbec nelíbí.... celý text

ZNellyZ
15.08.2022 1 z 5

Tohle nebylo dobré. Oproti jiným knihám od autorky je tohle silný podprůměr. Naivní hrdinka s přítelem, tak na pár facek, kdy vlastně nejvíc chápete chování Dity. Alena sice mluví, jak moudrá kniha, ale její myšlení je opravdu na věkové hranici dvanácti až čtrnácti let. Zápletkou měl být souboj o kluka, který je tak na třech stránkách a jinou pointu ta kniha neměla, než že blbec blbcem zůstane.

Ann98
15.11.2017 5 z 5

Nic zvláštního, takový průměr dá se říct. I téma je takové "nic moc". Dvě holky (v tomto případě dokonce nevlastní sestry) se spolu "přetahují" o jednoho kluka. Stává se to dnes a denně, že si kamarádky navzájem přeberou kluka. Ale bylo fajn si to přečíst.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Zajímavá kniha. Určitě doporučuji.

nicki.v
26.11.2014 4 z 5

Jednoduše, ale výstižně psaná kniha, která nenudí. Neobsahuje sáhodlouze nudné popisování a pasáže. Je to taková oddechovka, u které se nemusí moc přemýšlet :)

Zuzana Francková
česká, 1951
2009  81%Osudová láska
2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Dvě na jednoho je v