Dvě na jednoho

Dívčí román o tom, jaké to je dostat v šestnácti letech novou nevlastní sestru. Alena je studentkou střední zdravotnické školy. Její rodiče se rozvedli a Alena teď žije jen s maminkou. Ta se však náhle začíná mnohem více zajímat o svůj vzhled, což je neklamnou známkou toho, že má přítele. Brzy se ukáže, že oním mužem je tatínek Aleniny spolužačky. Netrvá to dlouho a ze spolužaček se stávají nevlastní sestry. Problém je v tom, že je každá úplně jiná. Dita není žádný svatoušek a to, že má Alena přítele, zatímco ona se se svým právě rozešla, se jí vůbec nelíbí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30721/dve-na-jednoho-30721.jpg 3.614
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Ann98
15.11.2017

Nic zvláštního, takový průměr dá se říct. I téma je takové "nic moc". Dvě holky (v tomto případě dokonce nevlastní sestry) se spolu "přetahují" o jednoho kluka. Stává se to dnes a denně, že si kamarádky navzájem přeberou kluka. Ale bylo fajn si to přečíst.

EvikU.
09.04.2017

Zajímavá kniha. Určitě doporučuji.

nicki.v
26.11.2014

Jednoduše, ale výstižně psaná kniha, která nenudí. Neobsahuje sáhodlouze nudné popisování a pasáže. Je to taková oddechovka, u které se nemusí moc přemýšlet :)