Dvě kariéry Jana Třísky

Dvě kariéry Jana Třísky https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79053/dve-kariery-jana-tri-79053.jpg 3 6 4

Po rozpadu socialistického tábora se otevírají informace o lidech, kteří žili za železnou oponou. Mezi ně patří i publikace o herci Janu Třískovi, který se dokázal uživit hereckou prací i v U.S.A.

hnusák
04.05.2021 2 z 5

Mno, tato publikace mne připadla dosti nezáživná, samá suchá fakta, ale asi to tak má být. Co se týká pana Třísky, vždy mne uchvacoval jeho nezaměnitelný a krásně podbarvený hlas, především to byl ale divadelní herec, a divadlo mne nikdy nic neříkalo a neříká.

draka
04.09.2020 5 z 5

Jan Tříska byl mimořádný herec. Osobně jsem ho měl a mám ve velké oblibě už od dob dabování J.P.Belmonda. Silně mě zasáhla jeho tragická smrt. Knížka zachycující fragmenty jeho osobního i uměleckého života se mně líbila.

jprst
24.05.2020 2 z 5

Publikace o více než dobrém herci, která se ale autorovi zřetelně nepovedla.

maryzka
17.05.2012 1 z 5

Byla to první kniha, která vyšla po sametové revoluci,tak jsem si ji koupila ze zvědavosti, ale když jsem viděla jeden film, který byl vysílán u nás -tak to bylo východní emigrant je ten špatný. Nevim, mám z knihy rozporuplné pocity.

Miloš Smetana
česká, 1932 - 2009