Dvanáct vánočních schůzek

Dvanáct vánočních schůzek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445387/bmid_dvanact-vanocnich-schuzek-cge-445387.png 4 233 76

Kate Turnerová nikdy nepatřila k ženám, které jsou posedlé hledáním vhodného přítele. Vlastně si už dávno zvykla na poklidné večery o samotě v pyžamu před televizí. Ale na druhou stranu, nebylo by špatné mít zas někoho po boku, zvlášť v čase blížících se Vánoc… Jenže její poslední dlouhodobý vztah dávno vyšuměl do ztracena a v ospalém Blexfordu aby vhodného svobodného mládence pohledal. Takže začala vážně uvažovat o tom, k čemu ji už dlouho nutila kamarádka Laura: přihlásit se na seznamku a využít speciální předvánoční akci, dvanáct schůzek naslepo s různými muži v různých prostředích od prvního do třiadvacátého prosince. Levné to, pravda, nebylo – rozhodně dražší než víkend ve wellnessu, který by si možná užila víc. Nebo snad ne? Nastala chvíle rozhodnutí. Kurzor se rozblikal nad tlačítkem Přihlásit se. Co můžu ztratit, kromě času, peněz a vlastní důstojnosti? Kate se zhluboka nadechla. Nechala kurzor ještě pár vteřin blikat a pak odhodlaně zmáčkla klávesu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Twelve Dates of Christmas

alnahu
28.12.2020 4 z 5

Vánoce období ,které trávíme se svými nejbližšími ,ale jinak to má Kate ,kterou tíží samota. A proto se rozhodne pro netradiční akci ,najít svého vyvoleného do Vánoc -ve dvanácti schůzkách. I když kniha obsahuje trochu vulgarismu ,četla se dobře. Kniha má pěknou obálku.

Annkag
28.12.2020 4 z 5

Příjemné čtení od Ježíška...odpočinkové,milé...s istým dospěláckým vulgarismem.
Pohled do duše ženy která hledá toho pravého i když stačí jenom natáhnout ruce tým správným směrem a uchopit to co v dětství všechno s vám sdílelo ale v dospívání se od vás trocha odklonilo....

Gibis
27.12.2020 4 z 5

Moc hezký vánoční příběh, který zlehka naladí na vánoční notu. Já osobně jsem jim nejvíc záviděla tu zasněženou atmosféru, protože o sněhu na vánoce si poslední léta můžeme u nás nechat jen zdát. Samozřejmě to bylo lehce předvídatelné, ale to mi v romantických příbězích příliš nevadí, nápad byl originální, knížce nechyběl vtip a čtení jsem si vcelku užila. Jediná výtka snad k tomu, jak byli všichni partneři Kate na vánočních schůzkách krásní, urostlí, svalnatí, skvěle vypadající a dobře zajištění :)

Hvězdinka
23.12.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka. Sice od počátku tušíte, jak vše dopadne, ale kniha je to příjemná, není úplně přeslazená, prostě na dobu adventu ideální.

Danago
22.12.2020 2 z 5

Nemuselo to být vůbec špatné, je to sice jasně předvídatelné, ale to by mi ještě tolik nevadilo. Schůzky byly občas vtipné. Celé to mohlo být mnohem lépe zpracované, nápad byl skvělý. Ale tolik vulgárních slov v romantické knížce? Chtělo se mi plakat, zkazilo mi to jakýkoliv požitek z knížky. Já jsem na sprostá slova velice citlivá, když se objevují v detektivce dokážu to akceptovat. Ale ve vánoční romantické knížce, to bylo přímo strašné. Ale asi jsem jen já v tomto směru přecitlivělá soudě podle ostatních hodnocení. Když si odmyslím zbytečná vulgární slova je to zajímavý a originální nápad na vánoční romantickou knížku.

Nelička
22.12.2020

Měla to být 3. knížka s vánoční tématikou v řadě... asi už jsem se jich trochu přehltila a odkládám ji....... Dostane šanci za rok! :)

Jane333
20.12.2020 5 z 5

Pro někoho možná jednoduchý děj, ale já před Vánoci tenhle druh knížek miluju. Na předvánoční čas jsou jako dělaný.

Šánka
20.12.2020 4 z 5

Romantika, podbarvená předvánoční atmosférou, která tady není až tolik přehnaná, jak to v podobných knížkách bývá, ale stačí vás příjemně naladit.
Příběh je místy i vtipný se spoustou sympatických postaviček, které spojuje ta krásná pospolitost malé vesničky, kde všichni o všech vědí a pomáhají si. Milé, předvídatelné, trošku rozvláčnější vánoční čtení s takovým koncem, jaký by hlavním hrdinům asi každý přál.

ElikaS
18.12.2020 3 z 5

Je před Vánoci, takže ideální čas pustit se do nějaké romantiky s vánočním motivem. Po dlouhém vybírání jsem vybrala Dvanáct vánočních schůzek a bohužel musím říct, že úplně nadšená jsem nebyla. Od knížky jsem čekala o trošičku víc.

Ze všeho nejvíc mě zklamalo, jak strašně je knížka předvídatelná po prvních pár stránkách mi bylo jasné, s kým Kate skončí, zhruba v polovině už mi bylo jasné i jakou cestou k tomu závěru dojde. Snad v celé knížce nebyl ani jeden moment, kdy bych se řekla „Wow, tak to jsem nečekala.“.

Příběh má velmi odlehčenou atmosféru, plnou vánočního cukroví, světýlek a sněhu, ale tak nějak mi to nestačilo. Už z názvu vyplývá, že Kate se bude před vánocemi účastnit dvanácti rande, očekávala jsem víc akce, napětí, s kým to vyjde a s kým ne, nějaké humorné situace. No a mám pocit, že nic z toho jsem nedostala.

Navíc se mi zdálo, že je knížka zbytečně natahovaná, nebo že se na úkor dialogů nebo ději na samotných schůzkách věnuje pořád nějakému popisu.

Ale abych knížku jen nehanila, musím ji nechat, že se čte snadno a že hlavní postavy jsou vesměs sympatické a nejsou nijak otravné. A určitě pomůže naladit se na vánoční atmosféru. :) Je to oddechovka, která nic moc neřeší.

Irsaf
16.12.2020 5 z 5

Další moc hezká vánoční knížka...
Sice bylo jasný, jak to dopadne, přesto je fajn se k tomu pomalu dopracovat...
Laura byla skvělá...

Kukicka
14.12.2020 2 z 5

Ja pujdu asi taky trochu proti proudu. Moc me to nebavilo. Prvni polovinu knihy jsem se vubec nemohla zacist. Matt mi nebyl vubec sympaticky a celkove jsem od knihy cekala jiny pribeh. Tesila jsem se na super 12 schuzek, soupereni, jeji rozhodovani, nejaka romantika, nejake muchlovani s kandidaty i pripadne treba sex a ono nejak bylo trochu vse jinak. A kdyz uz tam neco bylo, tak to proste nemelo ten spravny naboj, protoze autorka proste mela v hlave nejaky urcity konec a to bylo skoro celou dobu citit

pip11
14.12.2020 4 z 5

Vesnička, kde zná každý každého, neustále mrzne, chumelí a vše je sněhem zaváté. Lehké vánoční čtení, trochu rozvláčnější, ale zároveň zábavné. Kate se nechá kamarádkou Laurou přemluvit na dvanáct předvánočních schůzek. Od tohoto okamžiku zažívá různé aktivity, od bruslení až po zdobení perníkové chaloupky…Celkově příjemné čtení s hezkým koncem.

nada3314
13.12.2020 5 z 5

Já jsem spokojená. Krásný příběh s nádechem Vánoc. Moc hezká romantická linka okořeněná kapkou toho klišé, které se k příběhu krásně hodilo. Kdo čte ve vánočním čase bude spokojen❤️

handulli
13.12.2020 5 z 5

Jedna z nejhezčích vánočních romancí, co jsem četla. Jen Matt mohl mít v knížce více prostoru.

PS: Předvídatelný děj je asi u těchhle typů knih normální, ne?

monika0356

Lilbilo se!

wendulka321
12.12.2020 2 z 5

Kdyby to nedopadlo tak jak jsem si hned o začátku myslela tak by mě to bavilo víc.

Knihomolka97
11.12.2020 3 z 5

Tak jo. Teď půjdu asi proti proudu, ale mně se kniha moc nelíbila. Čekala jsem něco jiného. Byl to určitě zajímavý nápad, ale ve výsledku mi přišlo těch 12 schůzek vlastně úplně nepodstatných. Těšila jsem se, že se ,,nápadníci " budou předhánět, jedno rande bude hezčí než druhé a ehm no ne. :D Jasně, některé schůzky byly fajn, párkrát jsem se i zasmála, ale čekala jsem prostě víc.
Začátek mě nebavil, pak se něco zlomilo a bylo to o něco lepší. Kousek za polovinou jsem vážně přemýšlela, že knihu přestanu číst, protože se doposud nestalo nic moc zajímavého a děsilo mě, kolik stran mám ještě před sebou. Zvlášť když jsem tušila, s kým asi hlavní hrdinka skončí. Bohužel mi ten dotyčný většinu času moc neseděl, choval se docela pokrytecky a někdy jako blbec (bylo jasné proč, ale Kate si to nezasloužila). Zvlášť při jedné scéně jsem nevěřila vlastním očím, co všechno Kate řekl!
Nejlepších bylo rozhodně posledních cca 60 stran. Konečně tam bylo nějaké vzrůšo! A ten konec byl mooc pěkný, to zase jo. :)
Samozřejmě zimní, vánoční atmosféra byla super. I když na mě tam bylo někdy až moc popisů. A ta obálka je krásná. :)
Takže závěrečné hodnocení nakonec
3⭐/5⭐.

Ivuska.09
09.12.2020 5 z 5

Krásná kniha s krásným příběhem. Pokud si chcete navodit vánoční atmosféru, je to to pravé čtení. Kouzlo Vánoc, vánoční světýlka, pečení, kavárna se skvělým kafem a snaha najít tu pravou lásku. Dvanáct vánočních schůzek, které přinesou mnoho neočekávaného. Já jsem si čtení moc užila.

jeny-v
07.12.2020 3 z 5

Odlehčené předvánoční čtení plné sněhu, výzdoby, svařáku, pečení a dárků. První polovina knihy se nesla ve vtipném duchu, kdy jsem se pár hláškám i nahlas zasmála. Hlavní hrdinka Kate se s donucením kamarádky Laury přihlásí do seznamovací agentury Jiskra naděje, která nabízí vánoční seznamovací akci. V rámci Katiných dvanácti schůzek poznáme malebnou vesničku Blexford, její milé obyvatele, ať je to Mac, Sarah, Matt, Evelyn, Petula, Bella, Barry nebo spolek Sexy kočky pletařky - jejich životy, osudy, koníčky i láskyplné drby. Druhá polovina knihy se mi zdála zbytečně zdlouhavá, ale konec byl pohádkový, přesně jako jsou svátky vánoční.

ydnac
07.12.2020 5 z 5

Nádherná, krásně napsaná vánoční kniha :-) Četla se sama, atmosféra svátků se mi skoro přenesla až domů, hlavně ty kopy sněhu jsem jim záviděla :-) Lásku a předvídatelný děj jsem očekávala a vůbec mi to nevadilo :-) Moc se mi to líbilo :-)

Vánoce pro ženy vánoční příběhy

2020  75%Dvanáct vánočních schůzek
2022  84%Zima nejistých nadějí
2023  74%Sejdeme se pod jmelím

Kniha Dvanáct vánočních schůzek je v