Dvanáct falešných stop

Dvanáct falešných stop https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489301/bmid_dvanact-falesnych-stop-1rO-489301.jpg 3 3 2

Muž sedící ve vězení je přesvědčen, že člověk, kterého údajně zavraždil, si plnými doušky užívá života. • Řidičku neúnavně pronásleduje vůz s děsivou osobou za volantem. • Mladé umělkyni se podaří největší průlom v kariéře. • Neposedná kráska najde dokonalý narozeninový dárek. • Uprchlý Iráčan, který figuruje na Husajnově seznamu odsouzenců k smrti, nedobrovolně navštíví svou rodnou zemi. Jak se protagonisté s nastalou situací vypořádají? A co byste na jejich místě dělali vy? Dvanáct falešných stop je sbírka strhujících povídek z pera mistrovského vypravěče Jeffreyho Archera. Každý z dvanácti chytře vystavěných příběhů s pestře vykreslenými postavami a důmyslnými zápletkami končí příjemně neočekávaným zvratem.... celý text

Literatura světová Povídky Thrillery
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

Twelve Red Herrings

Opatov
03.06.2022 5 z 5

Povídky s nečekaným koncem. Audio, krásné se poslouchá. Autor není příliš známý.
Napsal další knihy povídek, určitě si koupím.
V souboru povídek si vybere určitě každý.
Docela se mi líbilo.

jaroiva
05.02.2022 4 z 5

Jak to tak bývá, některé povídky lepší, jiné slabší, ale jako celek mě vesměs bavily.
Jsou vtipné a dobře vypointované.
Autora už jsem zařadila do oblíbených :)
(audio)