Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu

Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180645/bmid_dvanact-dopisu-pani-vevodkyni-de-ri-WpZ-180645.jpg 3 8 7

Ve dvanácti dopisech svěřuje chevalier Edmond de Grammont své tetě, vévodkyni z Richelieu, své erotické eskapády, v kterých nechybí dobrodružství, intriky, rafinované zápletky a osobitý humor. Během válečných let zažil totiž rytíř Edmond nejen strasti vojenského života, ale také nejednu milostnou epizodu: z jeho barvitého vypravování se například dozvíme, jak odhalil v zajatém pážeti sličnou dívku, jak nemálokrát spočinul v náruči manželek či dcer svých nic netušících hostitelů, jak pomohl rozřešit zbožné dámě morální dilema, jak se dvořil jedné dívce, aby za pomoci žárlivého citu získal druhou, jak bojoval s pásem cudnosti půvabné jeptišky či jak se nakonec jeho mužství stalo v rukou odpudivé ženy obětí surové perverznosti.... celý text

Emik87
24.02.2024 4 z 5

Knížka plná vyznání lásky a občas i něčím dost víc.

InaPražáková
11.08.2022 3 z 5

Kdyby nebyla chevalierova dobrodružství psaná půvabnou archaickou češtinou (překladatel neuveden - možná překlad z 30. let, už tehdy archaizovaný, a teď jen upravený?), byla by poloviční. Je to samozřejmě čistá pornografie, ale zábavná a nebývale vkusná.

MinaHawke
23.08.2021 3 z 5

Kniha je vtipná a čtivá. A je doplněna vkusnými kresbami.

n.ezn.amy
13.08.2020 3 z 5

Novela psána formou dopisů, které zasílá rytíř Edmond de Grammont své tetě vévodkyni Richelieu, kdy jí líčí svá erotická dobrodružství po cestě Evropou. Tato díla nejsou jen výtvorem dnešní doby, i v minulosti rádi spisovatelé psali knihy na toto téma

Ládja
25.07.2020 3 z 5

Milá útlá knížečka plná jemné(občas) lásky a několika zajímavých způsobů uspokojení...

Atekram
08.07.2020 2 z 5

Při čtení jsem si říkala, že hlavní hrdina je hajzlík, kterému všechno projde a všechny ženy zase naivní hlupačky. Ale v té poslední kapitole jsem pak pochopila, kam to celé směřovalo. No, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu... Nebo tak nějak. Kniha je ale vtipná, hlavně těmi popisy a malebnými obraty.

hellena1523
30.12.2019 3 z 5

Mně se kniha moc líbila. Byla vtipná, občas jsem se lehce začervenala. A byla jsem dost překvapená i čtivostí.

sex erotika

Kniha Dvanáct dopisů paní vévodkyni de Richelieu je v