Dvacet zářících drahokamů

Dvacet zářících drahokamů https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76217/bmid_dvacet-zaricich-drahokamu-KLQ-76217.jpeg 4 11 4

Kniha obsahuje 20 povídek, v nichž autor vzpomíná na své dětství, prarodiče, rodiče a zároveň vyznává svou lásku manželce a dětem. Povídky jsou humorné, ale zároveň nutí čtenáře k zamyšlení. Součástí knihy je audio CD s pěti povídkami. Jednu čte autor se svým bratrem, po dvou z nich herci Michal Dlouhý a Tomáš Kärger. Celkově lze povídky charakterizovat slovy Zdeňka Svěráka: Mám rád upřímné psaní. Mám rád, když se vypráví o obyčejném neobyčejně. David Hrbek takhle píše.... celý text

Květinka008
28.05.2018 4 z 5

Příjemné počtení. Plánuji najít i blog, jestli ještě funguje (a doufám, že ano).

MahulenaK
12.04.2018 3 z 5

Moc milé povídky, pohlazení.

petrarka72
03.04.2017 5 z 5

Snažila jsem se číst pomalu, protože pomalé tempo této knize sluší. Příběhy osobní až intimní, zdánlivě obyčejné v běhu všedních dní. Veliká radost. p.s. A Výhrab je nejlepší! :-)

Boboking
29.08.2011 4 z 5

Na doporučení jsme přečetl a bylo to krásné nedělní odpoledne. Výborné autobiografické příběhy plné inteligentního humoru i zamyšlení, se skvělou pointou. Tak trochu mi to připomínalo příběhy Ivana Krause, ale s jemnější humorem. Takže doporučuji taky!

humoristické povídky ze života

David Hrbek
česká, 1968
2008  86%Robert Vano - Někdy ráj
2010  87%Dvacet zářících drahokamů
2013  71%Šmíca
2010  70%Robert Vano
2003  80%Šumný Vávra

Kniha Dvacet zářících drahokamů je v