Důvěřuj mi

Důvěřuj mi https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74829/bmid_duveruj-mi-2lQ-74829.jpg 4 74 12

Počítačový magnát Sam Stark se po dvou nepodařených pokusech o sňatek rozhodne už neriskovat - nepočítá však s temperamentní Desdemonou. Desdemona, temperamentní majitelka firmy zabezpečující pohoštění na rozličné druhy oslav, je překvapená stoickým klidem Sama Starka, kterého opustila nevěsta těsně před svatbou. Desdemona pocítí k věčnému smolařovi sympatie, ale ví, že bude muset vyvinout velké úsilí, aby si získala jeho důvěru a lásku...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Trust Me , 1995

pip11
12.11.2021 4 z 5

Příběh se mi líbil, bylo to zábavné, avšak na tu rozvětvenou rodinu jsem si musela chvíli zvykat.

Kudík
10.10.2021 4 z 5

Rodina okolo Desdemony Wainwrightové byla silně neuvěřitelná a musela být opravdu celkem náročná na pozornost a nervy. :) A ta jejich slavná intuice, i když Desdemona vysvětlila, že se ani nemusí dědit po krvi. Sam byl taky parádní a svými reakcemi a jeho jednoslovní odpovědi, to nemělo chybu. U chůvy pro Jasona a Kylea jsem nemohla. :) Nenáročné čtení, kde jsou pachatelé snadno odhadnutelní a příbuzní správní "komedianti".

barb_B
17.03.2021 4 z 5

Tuhle knihu mám od této spisovatelky nejraději. Obyčejný příběh dokázala sepsat tak, že i po letech si vybavím hlavní dvojici, rodinu, proč a o co tam šlo. A to se u ostatních knih někomu málo podaří. Někdy méně je více. Doporučuji.

Ála1968
05.08.2020 4 z 5

Líbilo se mi to.Stark byl skvělý a Desdemona takové zlatíčko,které vědělo jak na něj..

Fixa08
23.05.2019 5 z 5

Pěkná oddychovka s kriminální zápletkou, líbila se mi.

helenkan
05.11.2017 5 z 5

Takové příběhy mám ráda. A dokonale si je vždy vychutnávám.

Ivetaa
04.06.2016 4 z 5

Knihu doporučuji - hezká vtipná oddychovka.

kacaaba
13.08.2015 2 z 5

Tak nevím, čekala jsem od toho trochu víc. Dočetla jsem a je to asi první knížka od této autorky, kterou už znovu číst nebudu.

Andulienka
08.05.2013 5 z 5

Starka som si veľmi, veľmi obľúbila....svoje city mal dokonale ukryté niekde naspodu v tom svojom "chaose", a to je dobre, že ich Desdemona objavila... A opatrovateľka Macbeth bola dobráááá....Odporúčam prečítať :)

kika 13
23.02.2013 4 z 5

Opravdu pěkná a romantická knížka.

kolacky
17.02.2013 5 z 5

Rodina je vůbec v knížkách J.A.Krentzové/A. Quick zajímavou položkou. Nejednou se najdou synovci/bratranci/bratři, kteří jsou jednak nositeli vtipných situací a/nebo ohrožení nepřítelem, nebo, jako v tomhle případě, klíčem k pochopení Sama Starka. A neodolatelná byla jejich "chůva" Macbeth!

lanusinka
25.10.2012 5 z 5

Naprosto jsem si zamilovala Samovy reakce na Desdemoninu rodinu... Díky tomu mi tahle kniha utkvěla v paměti víc než většina ostatních, víceméně zaměnitelných, které tato autorka napsala..

Jayne Ann Krentz
americká, 1948