Důvěrná setkání

Důvěrná setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2659/duverna-setkani-2659.jpg 4 84 10

Butterfly Trilogy série

< 3. díl

Autorka knihy Barbara Woodová, se do paměti čtenářů zapsala už dvěma romány (Nespoutané sny a Kruté hvězdy), jež sklidily nemalý úspěch, do dnešního dne však vydala přes dvě desítky titulů - její skutečné jméno totiž zní Barbara Woodová. Pod pseudonymem K. Harveyová se tedy neskrývá nikdo menší než tato světoznámá spisovatelka a držitelka mnoha mezinárodních ocenění, jejíž díla se řadí mezi bestsellery. To samo o sobě napovídá mnohé o kvalitě knihy, ne však o jejím stylu, protože v tomto ohledu může být svěží a nesmírně čtivý román Důvěrná setkání pro leckterého čtenáře B. Woodové značným překvapením. Stěžejní děj se odehrává v luxusním rekreačním středisku uprostřed pouště na jihu Kalifornie, natolik odloučeném od civilizace, že se tam nelze dopravit jinak než letadlem. Jde o dokonale vytvořený a udržovaný erotický ráj s velmi příhodným názvem Oáza, kde nic není zakázáno a rozkoš je prioritou číslo jedna. Spolu s hvězdami showbyznysu a pohádkově bohatými návštěvníky tady prožívají nezapomenutelný týden i Coco, Sissy a Ophelia - tři ženy, jež se sem jaksi "nehodí" a zdánlivě spolu nemají nic společného. Spojuje je jediné: všechny vyhrály pobyt v rámci blíže neurčené soutěže, ale účasti v ní si žádná z nich není vědoma. Není to podivné? Staly se součástí promyšleného plánu hlavní hrdinky románu, Abby Tylerové, charismatické ženy se záhadnou minulostí, která je majitelkou těchto svérázných lázní. Abby se už přes třicet let zoufale snaží najít své jediné dítě, které jí bylo ukradeno při porodu, aniž měla možnost ho spatřit. Chce-li se s ním shledat a utišit dlouholetý žal, musí se postavit tváří v tvář minulosti, na niž by nejraději zapomněla. Události v Oáze naberou rychlý spád s příchodem písečné bouře. S nenadálou situací se musí vyrovnat i najatý vrah, který se sem vloudil pod falešnou záminkou, aby "vyrovnal staré účty". Strhující detektivní zápletku s nečekanými zvraty podbarvuje křehká romantika postupného vývoje milostných vztahů jednotlivých postav i živočišnost erotických dobrodružství, která ho provázejí. Kathryn Harveyová se i tentokrát vyznamenala.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Private Entrance , 2003

georginaa
03.08.2020 5 z 5

Spisovatelka s třetím dílem více zasáhla do erotického dění. Žít v luxusu, užít si co hrdlo ráčí, uniknout od všedních starostí. Líbilo se mi, že to má nádech i detektivní i romantiky. Takže nemohu jinak hodnotit celou sérii jinak než 5 stars.

gabriela8591
18.07.2020 5 z 5

Velmi zajímavé poutavé počteníčko. Trošku více erotiky, ale to se mi tam líbilo, protože to tam zapadalo...

marli58
10.12.2019 4 z 5

Paní spisovatelka si asi pod pseudonymem chtěla užít trochu erotiky. Ale v Oáze už jí bylo zbytečně moc.... Dějově to ale byla příjemná oddychovka.

J.x
24.10.2016

Lehké, nenáročné, pohodové čtení.

princesse
05.10.2016 4 z 5

Lepší čtení než Kruté hvězdy, do těch jsem se nemohla nějak začíst. Tady to šlo jak po másle, samo. Lehké, čtivé, odpočinkové s docela zajímavou zápletkou. Jako oddechovka se v klidu dá.

IvanaB
17.02.2016

Zajímavá zápletka, dobře se to četlo, ale na mě moc erekce, bradavek, vlhkosti, tyhle pasáže jsem přeskakovala :-)

LéňaM
26.11.2014 5 z 5

S knihou jsem byla spokojená. Lehké oddechové čtení, pěkný příběh. Já doporučuji tuto knihu :)

Kačík
17.09.2013 3 z 5

Oddychové čtení, události nabraly spád až na posledních cca 20ti stránkách. Knížka mě trochu zklamala.

kackaj
19.05.2013 3 z 5

taková knížka na nudné odpoledne, nic moc děj, nic moc zápletka, prostě jen takové odpočinkové čtení

akcinel
20.04.2013 4 z 5

První polovina knihy pro mne byla seznamování se se zápletkou a orientace v ději. Jako když stoupáte na vrchol, a pak už to byl jenom sešup dolů, to už jsem se nemohla odtrhnout, abych se dozvěděla, jak to všechno dopadne. To už jsem byla vtažena do děje a bylo to pro mne příjemné čtení.

Kalifornie pouště nájemní vrazi

Kathryn Harvey (p)