Dusty: V nebezpečenstve

Dusty: V nebezpečenstve https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449439/bmid_dusty-2-v-nebezpecenstve-Uvu-449439.jpg 4 30 3

Dusty série

Keď sa do Paulovho domu vlámu zlodeji, Dusty sa zachová ako skutočný hrdina: okamžite lupičov zaženie a pustí sa ich prenasledovať. Napriek jeho snahe sa im však podarí uniknúť. Keďže sa prípady podobných vlámaní začali v okolí množiť a polícia si nevie rady, Paul a Alex sa rozhodnú vinníkov chytiť na vlastnú päsť. Ale je to veľmi nebezpečné – a aby toho nebolo málo, Dusty odrazu zmizne! Uniesla ho zločinecká banda? Paul si je istý jedine tým, že musí Dustyho zachrániť – nech sa deje čokoľvek!... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Dusty in Gefahr , 2016

Klarkare
30.03.2022 5 z 5

Dobrá kniha

vojta888
04.12.2020 5 z 5

Super kniha pro ty co milují psy. :)

Lionis
02.01.2019 5 z 5

Krásné myslel jsem že to bude jako většina knih o psech(koupil jsem to jen z důvodu že border kolie zbožňuju a sám dvě mám a kdyby sem potom zjistil jaký skvost na papíru to je, tak by sem litoval že jsem to nekoupil).( ale to se naštěstí nestalo). Ale říkal jsem že to bylo i trochu jiné a to jen v plusech. U hodně knížek se řeší jen a jenom ten pes, jak se pes venčí, jak se vychovává,ale samozřemně tam sou také lidé jenomže nejsou tak "propracovaní", ale tady je to propojené i stou skutečnou realitou, s emocemi lidí(v tomto případě hlavně dětí) jak se skutečně někdy chovají lidé i psi. A pokud to nebude znít divně tak to bylo i trochu poučné.

Říkám za mně samé plus, plus ,plus a ještě jednou plus. Jak říkám dlouho jsem takhle dobrou, i když to je slabé slovo ÚŽASNOU knihu o psech nečetl. (Škoda že jsou jen tři díly.)