Dusty: Vráť sa domov

Dusty zmizol a Paul je nútený vydať sa po jeho stopách do nevyspytateľných hôr. Vráti sa jeho priateľ domov? Čo sa to s Dustym deje? Paul svojho milovaného psieho priateľa vôbec nespoznáva: najskôr sa ženie ako šialený za autom rovno po diaľnici – a vzápätí sa začne tváriť ako kôpka nešťastia. A pritom sa na spoločné prázdniny v horách tak tešili! Žeby s tým mala čosi spoločné Anna, s ktorou sa Paul zoznámil v cukrárni? Dusty je z toho dievčaťa úplne unesený… Keď Dusty jedného dňa zmizne, nastáva dramatické pátranie, ktoré sa takmer skončí tragicky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473542/big_dusty-vrat-sa-domov-HC8-473542.jpg 4.514

Dusty 3.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (SK)

Dusty - Komm nach Hause!, 2017

Kniha Dusty: Vráť sa domov

Frida12
16.04.2020

Kniha se mi líbila,byla dobrá na odpočinek. Pro mě byla ale málo napínavá.

Lionis
02.01.2019

Krásné myslel jsem že to bude jako většina knih o psech(koupil jsem to jen z důvodu že border kolie zbožňuju a sám dvě mám a kdyby sem potom zjistil jaký skvost na papíru to je, tak by sem litoval že jsem to nekoupil).( ale to se naštěstí nestalo). Ale říkal jsem že to bylo i trochu jiné a to jen v plusech. U hodně knížek se řeší jen a jenom ten pes, jak se pes venčí, jak se vychovává,ale samozřemně tam sou také lidé jenomže nejsou tak "propracovaní", ale tady je to propojené i stou skutečnou realitou, s emocemi lidí(v tomto případě hlavně dětí) jak se skutečně někdy chovají lidé i psi. A pokud to nebude znít divně tak to bylo i trochu poučné.

Říkám za mně samé plus, plus ,plus a ještě jednou plus. Jak říkám dlouho jsem takhle dobrou, i když to je slabé slovo ÚŽASNOU knihu o psech nečetl. (Škoda že jsou jen tři díly.)