Duše kamenů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Paměť kamenů je starší než paměť stromů a proto i jejich medicína sahá do větších hlubin. Dotýká se témat, o kterých se těžko mluví. Ukazuje, že i nejtěžší životní zkouška se dá překonat a člověk z ní může vyjít silnější a snad i moudřejší. V knize Duše kamenů najdete dvacet šest příběhů inspirovaných energií drahokamů i úplně obyčejných kamínků, které autorka vybírala svým srdcem. I kameny, o kterých jsme se ve škole učili jako o součásti přírody neživé, určitě živé jsou a obývají je bytosti, které nám mohou vstoupit do života a pomoci nám, když si sami nevíme rady. Stačí jen umět naslouchat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73056/duse-kamenu-73056.jpg 4.811
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Duše kamenů

jakafe
17.09.2015

Povídky mě příliš neberou, ale občas si nějakou povídkovou knihu přečtu. Tuto mám tedy i doma, protože paní Marie Brožová je zároveň moje oblíbená umělkyně a milá dáma. Je to příjemné čtení, ideální do sychravých dnů, protože vás zavede do zajímavých míst, osudů a přírodních krás. Knihu povyšují také pozitivní obrázky, kreslené s citem... a vůbec celá grafická úprava je nesmírně krásná.

Malefisto
25.10.2014

Krásná sbírka příběhů, které pohladí duši, a dokázala mě potěšit i ve špatných dnech. Vždyť život není zas tak dramatický jak se zdá.