Duše, co tančí císařský valčík

Duše, co tančí císařský valčík https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244674/mid_duse-co-tanci-cisarsky-valcik-244674.jpg 5 1 2

Duše, co tančí císařský valčík je lehce srozumitelnou příručkou k objevení svého ztraceného já. Mnoho lidí stále ještě totiž přežívá za maskami přesvědčení, která byla vštípena zautomatizovanými procesy výchovy. Tato přesvědčení jim potom v životě způsobují neklidné myšlenky a různé vnitřní bloky. Kniha je tedy určena zejména pro ty, kteří mají zájem o své vlastní přirozené štěstí. Čtenářům opět vnese do srdce bezpodmínečnou lásku k sobě, klid, mír a blaženost. Zkrátka se jedná o průvodce svobodným bytím, který má za úkol uvolnit duši a rozbít ego, které je příčinou mnoha lidských trápení.... celý text

guláš13
09.09.2014

Kniha je velmi čtivě napsaná a může se stát pomocníkem každého, kdo má chuť se na svět a svůj život podívat z pohledu duchovna. Je určena každému, kdo nechce žít pouze konzumním životem v rychlosti, který nám všem utíká pod rukama, aniž bychom si to uvědomili. Vřele doporučuji.

Kulajda11
09.09.2014 5 z 5

Kniha skrývající životní pravdy, které nejsou často současnou společností uvědomovány, což je opravdu velká škoda. Kniha je velice dobře zpracována a příjemně se čte. Doporučuji opravdu každému kdo touží po kvalitní a naplňující literatuře.

Aneta Schauerová
česká, 1988
2014  100%Duše, co tančí císařský valčík
2015  0%Duše, co tančí tango
2023  60%Putování vesmírem aneb Toulky našich duší

Kniha Duše, co tančí císařský valčík je v