Dům v podhradí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Která ze sester se rozhodne bydlet v domě po zemřelé matce, přestože žádná nemá na dětství ty nejlepší vzpomínky? Která jako první zažije neuvěřitelné příhody, nevysvětlitelné zážitky a životní zvraty, jaké by nikdy nepředpokládala? Obě sestry musí projít nevysvětlitelnou částí života, aby pochopily, čím pravděpodobně prošla i jejich matka a všichni, kteří před nimi v tom starém domě na kouzelném romantickém místě ve stínu hradní zříceniny bydleli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410537/big_dum-v-podhradi-4KQ-410537.jpg 3.467
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Dům v podhradí

Marika Vanova
23. března

A mně se to docela líbilo. Sestrám jsem fandila.

lalela
14. ledna

Taková lehká oddychovka na víkend. Jestli je to podle skutečnosti, myslím, že příběh měl větší potenciál. Vše se mi zdálo hodně zrychlené. Opět kniha, neurazí - nenadchne, po druhé ji ale číst rozhodně nebudu


Amneris
26.09.2022

Spisovatelku Jaroslavu Černou jsem dosud neznala, a tak jsem byla zvědavá na její styl psaní. A musím říct, že mě mile překvapila. Příběh dvou sester, které po smrti matky zdědí dům, kde se dějí zvláštní věci. Příjemná knížka na jedno odpoledne. Určitě si od autorky přečtu i další knihy :-)

kolacky
13.09.2022

Celkem příjemné zpestření odpoledne.

knihovniceS
05.08.2021

Dům v podhradí
Jaroslava Černá je další z mých oblíbených autorek. Její příběhy mají v sobě tajemno a čtenář se někdy až bojí. Stejně to bylo tentokrát i u mne, četla jsem před spaním a „ můj duch“ přišel ve snu, brrr. Byla jsem ráda, když jsem se probudila. Ale zpět k románu: čtivý příběh a neveselé téma s dobrým koncem. Nic neprozradím, doporučuji přečíst.

KydlochMoris
18.08.2020

Rychlá oddechovka. Dobře se četla...

krevetka79
31.05.2020

Tentokrát lehké zklamání ....Pro mě nejhůře napsaná knížka této autorky :-(
Příběh inspirovaný skutečností by se dal určitě zpracovat čtivěji ....

lapagerie
07.05.2020

Ale jo, na jedno odpoledne jo. Příběh jednoduchý, pro mě dost naivní. Ty zvraty a náhlé podezřelé záblesky v očích. A duch k tomu. Proč ne. Na to jedno odpoledne.

1