Dům v podhradí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Která ze sester se rozhodne bydlet v domě po zemřelé matce, přestože žádná nemá na dětství ty nejlepší vzpomínky? Která jako první zažije neuvěřitelné příhody, nevysvětlitelné zážitky a životní zvraty, jaké by nikdy nepředpokládala? Obě sestry musí projít nevysvětlitelnou částí života, aby pochopily, čím pravděpodobně prošla i jejich matka a všichni, kteří před nimi v tom starém domě na kouzelném romantickém místě ve stínu hradní zříceniny bydleli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410537/big_dum-v-podhradi-4KQ-410537.jpg 3.450
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Dům v podhradí

knihovniceS
05.08.2021

Dům v podhradí
Jaroslava Černá je další z mých oblíbených autorek. Její příběhy mají v sobě tajemno a čtenář se někdy až bojí. Stejně to bylo tentokrát i u mne, četla jsem před spaním a „ můj duch“ přišel ve snu, brrr. Byla jsem ráda, když jsem se probudila. Ale zpět k románu: čtivý příběh a neveselé téma s dobrým koncem. Nic neprozradím, doporučuji přečíst.

KydlochMoris
18.08.2020

Rychlá oddechovka. Dobře se četla...


krevetka79
31.05.2020

Tentokrát lehké zklamání ....Pro mě nejhůře napsaná knížka této autorky :-(
Příběh inspirovaný skutečností by se dal určitě zpracovat čtivěji ....

lapagerie
07.05.2020

Ale jo, na jedno odpoledne jo. Příběh jednoduchý, pro mě dost naivní. Ty zvraty a náhlé podezřelé záblesky v očích. A duch k tomu. Proč ne. Na to jedno odpoledne.

hapac
07.05.2020

Knížka na jedno - dvě odpoledne, knížka, která asi nenadchne, ale ani neurazí, kniha, kterou jsem si přečetla a nelituji, ale vracet se k ní nebudu.

vladka321
03.03.2020

Tak tato kniha mě velmi zklamala. NIc mi nedala. Autorku mi doporučila kolegyně v práci. Nevím, nevím, zda jí ještě dám šanci... Uvidím, ale toto dílko hodnotím nedobře...

oolinkaa
21.02.2020

Hodně jednoduše napsané, děj jak pro náctileté .. ona i logika a uvažování sester neodpovídala jejich věku . Jako na jedno odpoledne kniha jak dělaná . Jediné plus je lehčí duchařina , která je opřená o historii 14.stol..

Bobina74
03.02.2020

Příběh je autorkou vystavěn srozumitelně a přitažlivě. Vyprávění o dvou sestrách nepostrádá akci ani napětí a hluchá místa v něm nenajdete. Celé je obestřeno závojem tajemství, které ještě více podtrhuje celý děj a získává tím na atraktivitě. Trochu je škoda, že autorka více nerozvinula některé situace nebo se více neponořila do hloubky mystiky. Více v recenzi od Kniha za knihou :-) .

1