Dům s minulostí

Dům s minulostí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15544/bmid_dum-s-minulosti-u3z-15544.jpg 4 262 49

Laura Nolanová je nejhezčí a nejbohatší dívka z města Gregory. Vlastně byla. Po smrti svého otce zjišťuje, že jí odkázal především dluhy, a jí nezbývá nic jiného než prodat dům, ve kterém její rodina žila po mnoho generací. Dům, kde každá věc má svůj příběh, svou historii. Dům, který miluje. A aby toho nebylo málo málo, jediným kupcem, který má opravdový zájem, je muž nevalné pověsti James Paden. Kdysi byl z města vyhoštěn a nyní se vrací. A s ním přicházejí problémy, ostatně jako vždy, s ním přichází překvapení, a také něco, co Laura ještě nikdy nepoznala. Vášeň. Jenomže... Nejde z jeho strany jen o kalkul?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

22 indigo place , 1986

uzivatel4895
04.01.2022 5 z 5

kniha sa dobre čítala, hrdina sa krásne choval k hrdinke, odporúčam

ivis77
25.09.2021 1 z 5

Jednoduše napsané, až mě to nebavilo, dočetla jsem jen proto, že nebyla dlouhá. Přeslazená romanťárna bez jediného překvapivého zvratu.

vladka16
24.08.2021 2 z 5

Prostě se to musí brát jako oddechovka.

Luciska13
12.07.2021 4 z 5

Sandra Brown patří mezi mé oblíbené autorky, ale přeci jen mám raději její napínavější knihy, tohle byla prostě jen čistá romantika. Nebylo to špatné, knihu jsem přečetla během jediného dne, ale rozhodně to není jedna z nejlepších knih autorky.

pip11
05.07.2021 3 z 5

Má první zkušenost s touto autorkou. Příběh mě moc neoslovil, ale zkusím nějakou další knihu, snad to bude lepší.

cukrovka
21.06.2021 4 z 5

Čtivá romantická oddechovka. Příjemný nereálný příběh plný cukrkandlu, ale právě to se mi líbilo.

Kudík
21.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Od autorky mám raději detektivní romány, které hodnotím lépe. Navíc tato kniha je opravdu jen krátká romantická oddychovka bez větší akce či napětí. Laura ani nebyla taková snobka, jak se původně zdálo, jen ta závislost na Indigu č. 22 byla trošku moc, ale pro některé chování Jamese jsem už tolik pochopení neměla, i když v rámci knih mám polepšené mizery ráda. :)

janina66
19.06.2021 4 z 5

Moc příjemná oddychovka na dnešní den u vody. Bohužel krátká. Hezky se četla.

mcabr
15.04.2021 4 z 5

Jako oddychovka dobrý.

lusitta05
12.03.2021 3 z 5

Sladká ale pekná romantika,nie som sklamaná,bolo to fajn.

Myška43
05.03.2021 4 z 5

,,Tak co ti jde na nervy nejvíc, řekni? Že já teď mám peníze a ty ne? Že James Paden je ten, kdo rozhoduje? Že budu žít v domě, jehož práh jsem ještě před několika lety nesměl překročit, protože jsem toho nebyl hoden? Nebo to, že jsem tě dnes líbal a tobě se to líbilo?"

Nereálné? Ano. Otřepané téma. Ano. Sladké jako cukrkandl? Jasně že jo. Ale je to nádherně napsaný příběh. Romantická oddychovka, která pohladila mé srdce i duši.
❤️❤️❤️❤️

petraj30
13.06.2020 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, ale od Sandry Brown mám ráda knihy s detektivní zápletkou. Tohle byla slaďárna od začátku do konce.
Taky mi přišlo, že ten příběh nepatří ani do dnešní doby. Bylo to nereálné, prostě to působilo jako sci-fi.

tygřímáma
12.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Laura prodává dům, který zdělila po rodičích, kvůli obrovským otcovým dluhům. Jediným zájemcem o koupi je Lauřin bývalý spolužák James.
Prodej a následná koupě domu zamíchá s osudy hlavních hrdinů.

Aleh
16.05.2020 3 z 5

Takové knihy moc nečtu, ale musím uznat, že se to dobře četlo a byla to romantika se vším všudy. Takové příběhy mají svůj stálý okruh čtenářek. Sáhla jsem po ní v dnešní době i z nedostatku jiného čtení, ale zklamaná jsem nebyla.
To byla moje první kniha od Sandry Brown. Určitě časem vyhledám i jiné knihy této autorky. Čtení pro ženy.

Ála1968
11.05.2020 4 z 5

Bylo to super.Prostě romantika jako hrom.Úžasné...

akdar72
28.02.2020 3 z 5

Chyběla mi detektivní zápletka.

smardice
24.10.2019 4 z 5

Od této spisovatelky čtu knihy postupně od nejstarších, je poznat, že každá knížka je o něco lepší než ta předchozí. Romantika a vše, co k tomu patří - prostě odpočinková četba.

1v8na
21.04.2019 4 z 5

Kniha je čtivá. Jde v ní o romantický příběh. Výhoda je ta, že se v knize nepere moc erotiky.
Kniha je tenká a čte se rychle.
Líbí se mi perfektně vykreslení charakteru postav.
Jde o fajn oddechovku.
Jediná nevýhoda byla chvilková nesnesitelnost Laury a nedostatečná komunikace mezi Jamesem a Laurou.

pingu1
03.03.2019 3 z 5

Romantiku mám ráda, ale tohle bylo na mě až příliš sladké ... Sandra Brown má lepší knihy ....

bekule
06.11.2018 2 z 5

Od SB jsem zatím četla jen knihy s napínavou zápletkou, tuto jsem si půjčila spíš z nouze, knihovna nebude týden fungovat a většina regálů značně prořídla. První polovina se mě líbila hodně ale v momentě kdy se objevila Mandy, jako by byla druhá část vytržena z nějaké hodně naivní červené knihovny. Nepoznávala jsem jak Lauru tak Jacka, jednali a chovali se úplně jinak, jako by se přesunuli časem z osmdesátých let na začátek století, a takovýto typ četby není pro mě. Příště si víc rozmyslím co si od SB půjčit.

romantika domy, vily, rezidence

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Dům s minulostí je v