Dům nad řekou

Dům nad řekou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267534/bmid_dum-nad-rekou-267534.jpg 4 27 13

Mladá redaktorka Kateřina si koupí vysněný dům nad řekou v malebném městečku Malešín. Místo poklidného zabydlování ji však čeká šok. Na břehu řeky je nalezeno tělo místního lékaře, s nímž se pár dní předtím seznámila na malešínském plese. Brzy je jasné, že nešlo o nešťastnou náhodu, ale o úkladnou vraždu. A záhy dojde k další – tentokrát přímo v jejím domě. Kateřina se postupně seznamuje s obyvateli městečka, netuší však, že kontakt s některými je mnohem nebezpečnější, než by kdy mohla předpokládat. Netrvá dlouho a i ona sama se stává terčem výhrůžek. Se svojí přítelkyní, realitní makléřkou Alenou, se snaží přijít záhadám na kloub a samy se tak dostávají do smrtelného nebezpečí.... celý text

megan35
04.03.2022 5 z 5

Kniha se mě moc líbila.Pěkně svižně napsáno,člověk se nemusí pořád vracet a pídit se po detailech,které nepostřehnul nebo nepochopil,jak se to stává v jiných knihách.A vraha jsem také vůbec netušila do samého konce,fakt pěkné počtení.

maličkán
15.11.2021 3 z 5

Nečtu české detektivky, dala jsem této šanci z důvodu dobrého hodnocení tady, ale pro mne bohužel nezáživné. Nic mi to nedalo.

bábuška
13.07.2021 4 z 5

I když mladá autorka, tato útlá knížečka je je napsána svižným jazykem, nechybí ani špetka humoru a má, co má dobrá detktivka mít. Chválím.

knihomolka1197
21.01.2021 5 z 5

Super česká detektivka. Takových, kdyby bylo více, nezlobila bych se.

zdehan
30.09.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila byla napínavá a dobře se četla a hlavně byla Česká.

sabca
23.08.2019 5 z 5

Pěkná česká detektivka. Napínavá od začátku a nechápu poznámku deeli, že vrah byl jasný již od 20 stránky. Naopak rozuzlení bylo opravdu až na posledních stránkách. Doufám, že spisovatelka napíše další. Doporučuji

Merlinit
29.04.2019 4 z 5

Obstojná detektivka, sevřený děj, lehké čtení na jedno odpoledne.

deeli
15.08.2018

Detektivka se mi opravdu líbila, dobře se četla. Fakt je, že jsem detektivek přečetla již hodně a vrah byl v této detektivce bohužel celkem jasný hned po přečtení asi 20 stran (to mě trochu mrzelo), ale stejně jsem jí ráda dočetla. Autorce fandím a ráda si koupím další její detektivku (pokud vyjde).

syskas
07.01.2018 4 z 5

Fajn detektívka. Škoda, že som o autorke ani na nete nenašla žiadne info a že zatiaľ nenapísala nič iné. Snáď sa ešte dočkáme...

sazamala
28.04.2017 5 z 5

Skvěle udělaná detektivka,od začátku až do konce napínavé čtení.

Izu
17.07.2016 4 z 5

Prijemna detektivka se sympatickou hrdinkou.

Karolína52
11.07.2016 5 z 5

Kvalitní česká detektivka. Moc se mi líbila. Doporučuji.

alnahu
16.03.2016 5 z 5

Výborná česká detektivka je napínavá od začátku až do konce, rozuzlení se dozvíme až na konci. Příběh nás zavede do malého městečka , kde se stanou během krátké doby dvě vraždy, pro mě strašidelný příběh . Po přečtení bych nechtěla být na chalupě sama. Dávám všech pět hvězdiček i obálka se mi líbila , knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji k přečtení. Bohužel jiná kniha od této autorky nevyšla.

české krimi české detektivky pátrající amatér

Autorovy knížky

2015  81%Dům nad řekou

Kniha Dům nad řekou je v