Pouť

Do města přijela pouť! Sam a Julie se nemohou dočkat, když pozorují, jak se staví jednotlivé atrakce: házení míčků, autodrom, strašidelný zámek… a co teprve to nejlepší! Velikánská horská dráha, která bude sahat až do třetího patra Domu myšek. Ale je tu jeden problém: za atrakce se platí a oni nemají peníze. Kde by si tak mohli přivydělat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370089/dum-mysek-pout-QM5-370089.jpg 4.98

Dům myšek 4.

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Meander

Het muizenhuis - Op de kermis

Kniha Pouť

simona5r
09.03.2020

Krásná knížka s příběhem i ponaučením. Naše první seznameni s myškami a určitě ne poslední - dcera 3 roky.

HancaB82
06.09.2019

Krásná knížka. Určitě si přečteme i další knížky o myškách. :-)

Litocha
30.07.2019

Pro mě zatím nejpovedenější myší příběh. Kromě tradičně neskutečně propracovaných detailů domu myšek oceňuji, že tentokrát se jedná o jeden příběh s postupně se vyvíjející zápletkou a některými momenty, kdy jde o víc než jen o zábavnost (třeba že peníze na pouť si musí myšky vydělat nebo vyrovnávání se s tím, že maminka musí do práce, a tak zařídila dítěti hlídání).
P.S. Dostaly mě dotazy našeho myšáka u obrázku jízdy ve vozíčku: "Proč řídí Julie? A kdy bude řídit Sam?"

jan-da
14.06.2018

Má první knížka o myškách Samovi a Julii, ale i tak jsem si je naprosto zamilovala ! Nejdříve jsem si přečetla příběh, poté jsem si v klidu prolistovala každý obrázek a každý jeho detail. Je neuvěřitelné, že jsou to ručně vyrobené miniatury. Zřejmě mě neomrzí listovat knížkou i po několika letech a proto bych ráda měla všechny knihy o těchto myších kamarádech v knihovně. Rozhodně doporučuji.