Načúvaj môjmu srdcu

Nevšedná erotická romanca o šľachtickom rode Windhamovcov. Gayle Windham, gróf z Westhavenu, sa v snahe uniknúť nástrahám svojho otca, ktorý ho chce silou-mocou oženiť, uchýli na leto do svojho staromládeneckého domu v Londýne. Vtedy mu padne do oka jeho nová gazdiná, pôvabná, vzdelaná a kultivovaná mladá žena. Anna Seatonová bezpochyby nie je obyčajná slúžka a Gayle je odhodlaný odhaliť jej záhadnú minulosť....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159301/nacuvaj-mojmu-srdcu-159301.jpg 3.811

Duke's Obsession (1.)

Vydáno:, Slovenský spisovateľ

The Heir (2010)

Kniha Načúvaj môjmu srdcu

karamelka57
27.10.2017

No tak ja neviem, či som čítala nejakú "odľahčenú" verziu, ale podľa mňa to do nejakého knižného porna malo veľmi daleko. Už som rozhodne čítala usexovanejšie historické romance .. toto bol náhodou celkom pekný príbeh, aj keď v strede som mala pocit, že to nejako prešľapuje na mieste, nebolo to nejako veľmi akčné, taký celkom pokojný dej... aj ked si myslím, že hlavná hrdinka mala svojmu milému povedať o svojich problémoch skôr, lebo v konečnom dôsledku mi to vyznelo tak, že to trocha zveličila a urobila z komára somára... napokon všetko dobre dopadlo a žili šťastne až kým nepomreli :)

modranka
25.06.2013

Nová sága Windhamovcov. V oficiálnej anotácii sa píše: "nevšedná erotická romanca". Pekne zaobalené porno. :-) so skutočne šteklivými scénami. Knihu určite neodporúčam mladším ročníkom. A literárna hodnota? Text sa čítal dobre, námet bol originálny, chybou však bolo, že v texte sa vyskytovali scény, ktoré odkazujú na nejakú predchádzajúcu knihu a za to sťahujem jednu hviezdičku. Vyprovokovalo ma to zagooglovaťi si a našla som zaujímavé prepojenie kníh. Zistíte to na G.B. stránke. http://graceburrowes.com/books/main.php
Autorka napísala rozsiahly počet pokračovaní ukrytých do dvoch sérii. Prvá je o bratoch a druhá o sestrách. Niekde medzitým sa nachádzajú dve samostatné knihy o rodičoch. Prvou by mala byť táto kniha: http://graceburrowes.com/books/courtship.php (mladosť rodičov) a tou druhou: http://graceburrowes.com/books/marriage.php - kedy do manželstva rodičov vstupujú nezhody.
Už len kvôli tejto nevšednej sérii sa oplatí zostaviť si celú zbierku. Ešte som sa totiž nestretla s tým, že by sa autorka vrátila k manželskému páru dvakrát.

Grace Burrowes
americká