Důkaz lásky

Důkaz lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9621/bmid_dukaz-lasky-9iK-9621.jpg 4 23 3

Bantam Romance série

Jen několik dní nato, co opustila lyceum ve Francii, se Bettina Charlwoodová, ocitne na palubě luxusní jachty vévody z Alvestonu, která míří na oslavy otevření Suezského průplavu. Má si tady „ulovit" ženicha, kterého jí vybral její otec – už proto, že rodina je zcela na mizině. Nápadníka Bettina má: je jím vévodův nevlastní bratr Eustace, s nímž se nedávno seznámila za dramatických okolností. Mezi oběma sourozenci však panují napjaté vztahy. Eustace kritizuje vévodův životní styl a chování dam, které soupeří o vévodovu pozornost. Bettina s jeho názory zprvu souhlasí, ale když jí vévoda Varien odvážně zachrání život a ona ho pozná blíže, uvědomí si, že všechno je možná úplně jinak. Bettina se náhle ocitá mezi dvěma muži. Který z nich je ten pravý? Volba není složitá: Eustace je panovačný, zahořklý a nepříjemný člověk – zatímco u hezkého a veselého vévody Variena dívka nachází svou celoživotní lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Sign Of Love , 1977

Ála1968
18.04.2023 2 z 5

Bohužel půjdu proti proudu, přišlo mi to strašně nezajímavé. Žádná pořádná akce , žádný pořádný děj.Poslední třetina jen omílání toho samého.

MinaHawke
08.01.2018 5 z 5

Moc hezký romantický příběh. Nechybělo napětí, intriky, ale ani romantika a tak to mám ráda.

Ewik
21.07.2016 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od BC. Pěkná romantická oddechovka, nechybí romantika ani troška napětí. Vévoda Varien si mě hned získal, je to fakt kavalír. Naopak Eustace je závistivý suchar, škarohlíd a krajně nesympatická osoba.
Moc se mi líbí, že Barbara kromě jiného ovládá dějiny své země. Vždy se ke knize moc ráda vracím.