Ve stínu kletby

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bývalý nájemný žoldák se vrací do Austrálie pod změněným jménem Michael O'Flynn, protože chce uniknout falešnému obvinění z vraždy. Setkání s lidmi z jeho kruhů i z vyšší společnosti je provázeno spletitými nástrahami a úklady o jeho život. Ve chvílích zoufalství však najde nadějný smysl života.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3976/ve-stinu-kletby-3976.jpg 4.423
Série

Duffy and Macintosh 2.

Žánr
Literatura světová, Historické romány
Vydáno, Alpress
Orig. název

Shadow of the osprey, 2003

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Ve stínu kletby

Přidat komentář
Josh
10.09.2019

Jedna z mých osobních TOP knih. Pokračování knihy PLÁČ VE TMĚ a prostě Aussie, skvělý Peter Watt. Nemusíte projet Austrálii, abyste v ní byli.... Pokud jste měli to cestovatelské štěstí jako já, pak je to malé plus navíc. Za zimních večerů doma se ohřejete na opačné polokouli:o) A že to někdy děj roztopí! Každé další pokračování této ságy zahřeje na duši....

orinka3
23.01.2016

Stejně nadšeně jak první díl jsem dočetla ten druhý. Pan Watt opravdu umí psát. Před očima se odvíjejí příběhy, které by - coby film - do kina přitáhly tisíce nadšených diváků. K postavám z prvního dílu přibývají další, neméně zajímavé. Spisovatel je patrně i dobrý psycholog. Mistrně vykresluje duševní pohnutky všech účastníků příběhu, držíme palce našim hrdinům a přejeme zasloužený konec padouchům. Napínavá četba, dobrodružství na každé stránce. K životu v Austrálii se přidávají i politické zápletky z Evropy. Děkuji nejen panu Wattovi, ale i našemu překladateli, u kterého přepokládám, že i on se bavil dobře.