Duchovní síla jógy

Duchovní síla jógy https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54293/duchovni-sila-jogy-54293.jpg 5 2 1

Jóga je pradávné umění, jak uvést do souladu vlastní tělo, mysl a ducha. S mnoha praktickými návody k mudrám, ásanám a meditacím švýcarská autorka slovem i obrazem ukazuje, jak proniknout k niternějším stránkám jógy. Vysvětluje, jak můžeme odhalit své vnitřní síly, které ovlivňují naše pocity, myšlení i jednání, jak je posilovat a učinit z nich své přátele a pomocníky. Touto cestou se může zrodit zcela nový potenciál a člověk může pokračovat ve svém vývoji, dokud nedosáhne velkého cíle jógy: sebepoznání, vnitřní svobody, vědomého sebeuskutečnění – jež se zrcadlí v mystickém spojení s božskou podstatou. Množství nových progresivních cvičení a sestav spolu s netradičními meditacemi činí z této knihy hluboký smyslově-duchovní zážitek. ... celý text

Zionder
10.02.2024 4 z 5

Praktická lidská knížka, která člověka navede k tomu se pozastavit, nasát přítomnost a pokračovat vylepšený dál na cestě životem.

"Přitahujeme to, co odpovídá našemu nitru, to, čeho se obáváme i to, co milujeme"