Duchovní antidepresivum

Duchovní antidepresivum https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111473/duchovni-antidepresi-111473.jpg 5 4 2

Začnete se dívat kolem sebe s čistou pozitivní energií, radostí a láskou. To, co již ve vašem životě nemá sílu ani hodnotu, odejde, a tak dovolíte univerzu, aby nabídlo nové možnosti, nové perspektivy. Rozhodnutí je jen na vás. Pokud se rozhodnete jít touto překvapující a naplňující duchovní cestou, stane se kniha Duchovní antidepresivum, prvotina léčitelky lidských duší Gabriely Čanigové, vaším průvodcem i pomocníkem.... celý text

Jíťa
03.08.2013 5 z 5

Předností knihy je paradoxně její jednoduchost. Naprosto jednoznačným způsobem vysvětluje základní oblasti duchovna, princip pozitivního myšlení, fungování a řád Univerza. Na knížečce se mi líbila hlavně konkrétní cvičení na konci každé kapitoly, u většiny podobné literatury jsem toto postrádala. Určitě budu sledovat, co dalšího nám tato autorka nabídne.

martinakovarova
10.04.2013 5 z 5

Krásná práce, jednoduše pochopitelná i pro lidi, jenž nepracují denně na duchovní úrovni.. Kniha v mnoha ohledech otevře oči. V pár větách shrnuté vše podstatné. Můžu jen doporučit!

Gabriela Čanigová
česká, 1969