Duch koní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Výpravná fotografická publikace oslavuje krásu, půvab a sílu koní a zachycuje jejich zvláštní vztah k lidem, jenž se vyvíjel po dlouhá staletí. Zajímavý doprovodný text potěší každého příznivce a obdivovatele těchto nádherných zvířat, jejichž sílu a věrnost smíme využít ve svůj prospěch. Duch koní s více než 250 vynikajícími barevnými fotografiemi se jistě stane oblíbenou knihou každého milovníka koní. Rozdílné prostředí, klimatické podmínky a požadavky lidí umožnily vznik široké škály koňských typů a plemen. Snímky koní plné fantazie a nevšedního citu pro správný okamžik jsou dílem uznávaného fotografa koní Boba Langrishe. Autorka doprovodného textu, který věrně a s láskou vystihuje rozmanitost a jedinečnost fotografovaných koní, je novinářka a milovnice koní Nicola Jane Swinneyová. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143107/duch-koni-143107.jpg 55
Žánr:
Literatura naučná, Obrazové publikace

Vydáno: , Slovart (ČR)
Originální název:

Spirit of the Horse, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Duch koní

fifinka247
25.07.2018

Velice krásná obrázková publikace. Smekám před pánem, který koně fotografoval. Přiložené texty se nezabývali jednotlivým plemenem koní, ale koňmi celkově, a to se mi velmi líbilo. Z textu je znát, že paní autorka má koně opravdu ráda.Je to velmi zajímavé a nenásilnou formou poučné.

Willandra
16.08.2013

Nádherná publikace plná skvostných fotografií a zajímavých informací z chovu. Dostala jsem ji již před mnoha lety, přesto v ní ráda listuji dodnes.