Scotland Street

Scotland Street https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255790/bmid_scotland-street-t7l-255790.jpg 4 852 128

Dublin Street série

Shannon MacLeodová měla odjakživa slabost pro drsňáky. Jenže když se do nějakého zamilovala, obvykle skončila se zlomeným srdcem. Mezi jejími nepodařenými vztahy byl zatím nejhorší ten poslední, který málem skončil katastrofou. Když si Shannon najde práci v tetovacím salonu, kde pozná Colea Walkera, nejradši by se otočila na patě a utekla. Je potetovaný, sebevědomý, sexy, okouzlující – a pro ni naprosto nepřijatelný. Cole jí dává od začátku najevo, že ho uhranula, ale Shannon o tom nechce ani slyšet. Přesto ale musí postupně uznat, že pod drsnou slupkou se neskrývá další násilník, ale muž, který si její důvěru zaslouží.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Echoes of Scotland Street , 2014

MAU256
09.03.2024 5 z 5

Jak se během několika krátkých měsíců může osamělý a zlomený člověk změnit v někoho tak ochraňovaného a plného naděje? Při pohledu na silné osobnosti, které mě obklopovaly, jsem usoudila, že je to díky nim. Vyzařuje z nich kouzlo, jímž obdarovaly Colea, a ten ho zas daroval mně.

Moc jsem se těšila na příběh Colea, bylo to úžasné čtení, jako přechozí díly. S láskou svého života, se setkal již ve svých 15 letech, jenže o tom ani jeden z nich v té době neměli ani tušení. No, osud se rozhodl, že tito dva prostě patří k sobě, takže... První setkání po letech sice neproběhlo zrovna na jedničku, ale.... Opět jsme se zde setkali s celou "jejich rodinkou", která se krásně rozrůstá. Všechny do jednoho je zbožňuji. Bylo to prostě opět úžasné počteníčko, určitě doporučuji přečíst celou sérii, už se těším na příběh Logana, takže jde se na to :-).

Pája699
07.01.2024 5 z 5

Fíííhááá....po přečtení tohoto dílu, mé srdce opět zaplesalo :-) Já tu celou partu prostě žeru.

Na příběh Colea jsem se strašně těšila. Jeho osobu jsem si zamilovala již od 2.dílu. Vyrostl nám v krásného, potetovaného muže, který se živý jako tatér v jednom studiu.
A pak nám přijde na scénu Shannon a obrátí vzhůru nohama život jak sobě, tak i Coleovi. To jiskření a přitažlivost mezi nimi, bylo z knihy úplně hmatatelné.
Cole je prostě zlatíčko, který má srdce ze zlata..... je to takový muž snů .-)

Mě se tento díl strašně líbil. Svědčí o tom i to, že jsem ho zhltla jak malinu za jedno dopoledne.

Ira13
15.07.2023 5 z 5

Tak tenhle díl se mi asi líbil nejvic. Bylo tam i pár humorných situací.
Cole byl můj oblíbenec už od 2.dílu. Jen jsem si myslela, ze to bude vypravěné z jeho pohledu.

Miska9884
24.05.2023 5 z 5

Jak nám ten chlapec vyrostl v rozumného mužeShannon teda nic moc,ale Cole body nahnal.

Barbara182
12.03.2023 3 z 5

Co se romantické četby týče takový slabší průměr, trochu tam skřípala logika v chování postav (až jsem měla pocit, jako by autorka byla náctiletá nanynka), ale hrdinové byli sympaťáci a nechyběla ani špetka humoru, takže jako nenáročná oddychovka dobrý :-)

Marci_Vaj
31.10.2022 5 z 5

Na Colea jsem se hodně těšila a nezklamal. Byl to nejlepší díl. Oba byli moc fajn. Jediná výtka by byla k tomu, ( mini spoiler ) co Shannon v závěru při jedné žádosti udělala, ne co řekla. To gesto bylo divný, zvlášť před dalšími lidmi…No ale to je mini drobnost, hop nebo trop…odvaha :)
Už jsem nechtěla číst další díl, už toho jsem trochu přesycená, ale…ten Logan mě zajímá :D

princesse
19.09.2022 3 z 5

Dala bych 3,5, ta půlka jen kvůli Coleovi. Shannon byla divná a nesympatická. Nějak mi nesedla. Četlo se to dobře, stejně jako předchozí díly. Takové jednohubky na odreagování. Uvidíme co další díl. Určitě sérii dočtu do konce.

Silvisek
26.08.2022 5 z 5

Moc me to bavilo cist. Konec me trochu stval. Ale jsem rada ze se to vyjasnilo a dopadlo to dobre! Tesim se na dalsi dil teto serie

Terezkasaccount
23.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Mně se to líbilo od začátku moc. Pěkný start, sympatický Cole. Shannon jsem si sice neoblíbila tolik jako mužskou hlavní postavu a pořád mě trochu mrzí, že kniha nebyla psaná právě z jeho perspektivy, ale budiž.
Konec mě dost zklamal. Ta žádost o ruku. ACH JO. Tohle “velké gesto” mě dost šokovalo a těžko bych asi vymýšlela pitomější konec.
A přitom to mělo potenciál být tak sakra dobré.

Nermal
26.06.2022 4 z 5

Samantha myslela ve své sérii i na nejmladší generaci, a tak napsala příběh Colea z tetovacího salonu, který je velice zdařilý. Spousta jiskření mezi mladými i nevtíravé rady do života jejich okolí. Tento díl spolu s prvními dvěma považuju za nejlepší v celé sérii.

Ewe291
18.06.2022 5 z 5

Keby sa dalo tak dam 10* kvoli Colovi. Zamilovala som sa do toho potetovaneho drsne romantickeho chlapa. Sharon bola opatrna a utiahnuta co chapem, ale Cole to bola ina kava. Naposledy som sa tak "zamilovala" do hrdinu inej knihy a je fakt malo knih kde je takato hlavna postava. Za mna plny pocet a Cole uplne zlaticko

petulkapeta
10.04.2022 5 z 5

„Není nic přitažlivějšího než žena, která si neuvědomuje, jak je úchvatná."

Na příběh Colea jsem se těšila od te doby co jsem zjistila že je...tento pribeh byl skvely a naprosto mě uchvatila žadost,kterou učinila Shannon,až jsem se musela uculovat a už se tesim na brachu

Fidibus
09.03.2022 5 z 5

(SPOILER) "Takže jsi hrdina, Cole Walkere?"
Vlastně už se kdysi potkali, ale ona si vybrala špatně. Teď rusovláska nechala za sebou minulost a našla práci v tetovacím klubu... kde pracuje Cole. A začíná to mezi nimi jiskřit. Vyrovná se s démony - muži ve své minulosti, pocitem viny za bratrovo vězení a s odcizením rodičů natolik, aby ustála svou lásku ke Coleovi? No, je to přece romantika, ale s napětím. Hezká postava spolubydlící a vliv Coleovy širší rodiny. Za mne stále zajímavé pokračování této řady.
"Stojíš za všechno, co se mi kdy stalo, protože mě to dovedl až k tobě."
"Ten stůl byl panic?" "Ano, ale určitě ho to nebolelo."

vcielka
21.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Cole super, ale na Shannon som si nevedela zvyknut. Podla mna jednala casto v protiklade charakteru, len aby to autorke sadlo do vykonstruovanych udalosti. A este take trapne sceny ako keby to vymyslela pubertiacka. Cole ten pribeh zachranoval. Tak som ale dufala, ze bude knizka pisana z jeho pohladu a nie babskeho :( velke klamanie. Ale kvoli Coleovi zdvihnem hodnotenie. A dala by som viac, keby sa tam objavil Shannonin ex a vyvolal konflikt a Cole sa ju snazil zachranit. Dufala som do poslednej chvile, aj ked som velmi tomu neverila, ze by autorka strihla dej o 30 mesiacov neskor. 3+. A hrozne je i to, ze mi strasne lezu na nervy v kazdej knizke opakovacky charakterov predchadzajucich postav, ktore kazda z hrdiniek zakazdym spozna a zakazdym ich musi popisat. Naozaj je to unavne. A potom to velke stastne sa hranie na rodinku. Spolocny znak vsetkych postav? Mam uplne na prd rodinu alebo ju nemam, ale konecne som nasla svoju adoptivnu rodinu, resp. klan. Fakt si neviem predstavit stol v dome Elodie a Clarka, kam sa vsetci pomestia. Ani tu jedalen. Este sa tam zmesti i mensi detsky stol. Ale tych deti je aspon 10, tak tak maly asi nebude. Esteze autorka buducim dielom konci, inak by sa musela Elodie prestahovat. A nedokazem si pomoct, stale si mylim Ellie s Elodie, Cam s Cole a Jo s Joss. Vzdy sa musim zamysliet, koho to je meno, tej alebo tej.

tinka1974
05.02.2022 5 z 5

Za mě je to velmi povedený díl. Když pominu nadřirozenost příběhu, to co si postavy prožily, že velmi realistické. A na okraj, již mám rozečtený poslední díl, a opět bere za srdce.

katallinka
27.11.2021 3 z 5

Kniha mě zaujala svou obálkou. Cole byl úžasný hlavní hrdina, ale bohužel Shannon mi příliš neseděla, její chování bylo dost nedospělé a na konci mě úplně vytáčela. Do knihy byla přidány těžké osudy hlavních hrdinů, které se neustále rozebíraly, místo budování jejich vztahu, který byl poměrně neuvěřitelný. Takže celkově 3,5*

Ketfl
25.09.2021 5 z 5

Na příběh Colea jsem se těšila už od začátku. Autorka pořád drží vysokou úroveň, je to skvěle napsané a ty příběhy se čtou fakt samy. Tento příběh se mi líbil, ale přiznám se, že jsem od něj asi čekala o malinko více. Možná mi trochu vadily ty přehnaný a unáhlený reakce - ať už Shannon, nebo pak na konci Colea, ale jinak si nemám na co stěžovat. Líbí se mi, že se pořád objevují ostatní postavy a že se jejich rodinky rozrůstají (akorát těch jmen je tolik, hlavně u těch dětí, že vždycky nevím které je které :-D). No, těším se na další a zároveň poslední díl (ach jo).

Lofda
14.08.2021 3 z 5

Celá série mě baví, ale tentokrát mi něco chybělo. Cole je skvělý, na jeho příběh jsem byla zvědavá už z předchozích dílů, ale Shannon mi bohužel nesedla.. No, budu doufat, že poslední knihou série si spravím chuť ;-)

Vendulik
18.05.2021 3 z 5

Této knize jsem moc nevěřila. Cole je moc dokonalý a hlavní hrdinka je moc ufňukaná. Sex byl taky takový bez emocí a o ničem. Celkové byla taková bez života. Na Colea a jeho příběh jsem se moc těšila. Ale je pro mě velikým zklamáním, jako kdyby spisovatelce docházel dech ale taky nápady.

martina1797
20.03.2021 5 z 5

Už nevím co napsat abych se neopakovala, tahle série je prostě skvělá. Další podařený příběh.

láska pro ženy erotika vyrovnání se s minulostí

Samantha Young
skotská, 1986