London Road

London Road https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196865/bmid_dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4 1214 186

Dublin Street série

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Down London Road , 2013

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Skvělé, čtivé. Doporučuji.

Aja39
11.03.2020 5 z 5

Já si zamilovala tuhle autorku a tento příběh super a miluji celý klan.

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Výborná autorka, skvělé čtení, celá série super!!!

Jája92
01.01.2020 5 z 5

Ačkoliv jsem si Jo v předchozím díle neoblíbila, tak v této knize tomu bylo přesně naopak. Líbí se mi, že autorka nepíše jen bezduché romány,ale poutavé vyprávění okořeněné erotikou.

jinbr
29.12.2019 4 z 5

klasika od samanthy. Kniha je jednoduchá, odkazuje jen na problémovou psychiku dětí vyrůstajících v nefunkčních rodinách poznamenaných násilím a alkoholem.

verunka93
08.11.2019 5 z 5

Druhý díl ze série Dublin Street se mi velmi líbil. Jo neměla vůbec lehké, musela se starat o svého mladšího bratra, protože jejich matka byla alkoholička. Za mě klobouk dolů, že to takhle zvládala. Moc hezký příběh, ke kterému se jednou vrátím.

Petra-1
08.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha, Jo jsem v prvním díle nemusela, ale tady jsem si ji rychle zamilovala.

warca
06.11.2019 3 z 5

Příběh by nebyl špatný, kdyby byl samostatně. Jenže v sérii si člověk všimne, jak je druhý díl napsaný. Tím chci říct, že vypadá jako přes kopírák. Použité výrazy, scény, ...
Není to špatné. Samozřejmě nepřichází nic hlubokého. Ale na odreagování fajn.
Nedoporučuji číst díly hned po sobě, protože najdete tolik podobností, až vám bude připadat, že čtěte stejnou knihu.

Siwan
28.10.2019 5 z 5

Tenhle díl mě bavil stejně jako první a už se těším na další. Pohoda vědět, že to vždycky dobře dopadne :)

TomuVer
05.10.2019 3 z 5

Kniha bola dobrá, ale opäť ma mrzí, že je písaná len z jedného pohľadu. Chýba jej tá "šťava" mužských myšlienok, ktoré vždy oživia dej.

Laughtubbe
19.09.2019 5 z 5

Kdo by neznal knihy které napsala Samantha Young? Její knihy jsou úžasné a právem si zaslouží označení edice světový bestseller. Ty příběhy jsou tak úžasné a na osamělé večery ideální. Člověk si u nich zanadává, pobrečí a se zasměje z plných plic. Jsou to reálné příběhy ( v určitých mezích :) ). Prostě nemohu jinak než říct - Tyto knihy musíš mít ! - :D. Sotva jsem knihu otevřela nešlo jinak než ji okamžitě dočíst. Tato dvojka je úžasná. Nenávist - pochopení - přátelství - láska. No prostě dokonalé a co se mi moc líbí je to, že knihy na sebe nenavazují v úplném slova smyslu. Není nutné čít Dublin street aby jste pochopili tento díl. Je to volné pokračování. Což je úžasné ,protože postavy z předchozí knihy se tam buď mihnou nebo se tam aktivněji objevují a tím pádem si vzpomenete na předchozí díl a aspoň tak se můžeme opět vrátit za hrdinkou ,která již svůj happy and našla :) Doporučuji , ne jen tuto knihu ,ale celou serii :)

Toledo
12.09.2019 5 z 5

Z teto serie me pribeh Jo bavil uplne nejvice. Precteno jednim dechem.

Onceuponthetime
07.09.2019 5 z 5

Moc mě to bavilo, užívala jsem si všechno to vzrušení, které z dvojice sálalo... Někdy jsem si říkala že ta kniha sama vzplane jak žhavé to bylo.
Doporučuji si přečíst celou sérii...

BlankaHill
15.07.2019 5 z 5

Paráda, rychle přečteno. Nešlo se odpoutat. Jiskření sala z každé stránky.

Ivet1990
14.07.2019 4 z 5

S každým dílem je série lepší a lepší

mishelll58
06.05.2019 4 z 5

Řekla bych že příběh těchto dvou hrdinů, byl zatím ze všech dílů téhle série nejzajímavější a také dost reálný. Všechny knihy od autorky se strašně dobře čtou :)

mišule5
27.04.2019 4 z 5

Tento příběh o Johanně a Cameronovi mne naprosto dostal. V předchozím díle mě Jo moc nezaujala, protože jsem na ni nahlížela stejně jako Cam ze začátku příběhu. Ale posléze se vše vysvětlilo a příběh jsem si naprosto užívala.

ivedoo
15.04.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, kterou jsem měla ihned přečtenou. Dostala mne od začátku do konce. Na to jak mě Jo v 1. díle štvala, tak v tomto jsem si ji úplně zamilovala. Tento díl je 100% lepší než předchozí.

Kiwicatko
14.04.2019 3 z 5

Tady to pro me vsechno zachranuje Cam, protoze Jo mi k srdci neprirostla ani v prvnim dile, natoz tedka. I kdyz jsem chapala, proc se chova tak, jak se chova, tak jsem ji proste nesnasela. A z Malcolma jsem mela teda super osypky.
V tomhle dile zkratka vedl Cam, braska Cole a Joss :)

Daduna
04.04.2019 3 z 5

Typická erotická romance. Neurazí ale ani nenadchne.

láska pro ženy erotika Skotsko násilí alkoholismus

Samantha Young
skotská, 1986