London Road

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/196865/dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4.3689
Série:

Dublin Street (2.)

Originální název:

Down London Road (2013)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (110)

Přidat komentář
LivN
28. ledna

Byla to hezká knížka. Nejvíc se mi líbilo Buď Kaledonie. Určitě doporučuji přečíst.

Eleanor-ka
21. ledna

Stejně jako Dublin Street, i London Road byla podobně naladěná jízda, která se čte velmi dobře. Join příběh byl trošku zajímavější než ten Jossin, Cam byl dle mého mnohem přitažlivější než Braden a vesměs i erotické scénky zde byly o něco peprnější a zábavnější než ty z předchozího dílu. Kniha mě bavila, četla se mi dobře, ale opět je to spíš takový průměr, který sice nenudí, ale čím víc se kniha blíží ke konci, jste rádi. Nejspíše si přečtu i další díl, protože mě Olivia a Nate jako postavy zaujaly. . takže se Elodina rodinná nedělní sešlost rozšíří zase o jednoho člena navíc. :)

Aríka
20. ledna

Kniha mě nezklamala ani nenadchla, prostě klasický román. Hlavní postavy mi byly sympatické, nenudila jsem se. Kniha byla čtivá, klasická romantická oddechovka. Doporučuji.

Evka3814
15. ledna

Moc pěkné,vtipné zároveň smutné. Každopádně jsem si to užila, super čtení

Monbon
03. ledna

Pribeh Jo a Cama sa mi pacil, autorka uspesne nadviazala na 1.diel

CelaPeta
20.12.2017

Bylo to čtivé, napínavé, možná až moc přehnaně uspokojivý sex ... zpětně to ale není nic, co by vám zůstalo ležet v hlavě, takže dávám jen 3*. Nicméně stojí za přečtení.

shay
04.12.2017

Od autorky jsem četla už jednu knihu a tahle bohužel nebyla tak dobrá. Chvílemi byla hlavní hrdinka na můj vkus přehnaně hysterická a to mi na knize dost vadilo.

Amitiel76
23.10.2017

London Road právě přečteno....u mě velká spokojenost. Tento druhý díl série, se mi opravdu líbil. Dublin Street jsem hodnotila jen třemi hvězdami, protože mi nesedla hlavní hrdinka. Ale u této knihy jsem s ní sympatizovala od první chvíle. Cítila s ní, a litovala jí. Jo, tahle holka to opravdu neměla v životě jednoduché.... Právě proto mi tento příběh přišel tak reálný. Protože co v životě je jednoduché....kdo má na růžích ustláno? A na koho čeká na konci ten nádherný, úspěšný miliardář, který vás zahrne přepychem, a žijete bezstarostně šťastní až do smrti? Na Johannu sice prachatý byznysman a milionář v jedné osobě nečekal (ona ho vlastně poslala k vodě), ale zato se dočkala prince na bílém koni v podobě úplně "normálního" (i když samozřejmě sexy ) chlapa.
Právě v tomhle jsem cítila ten rozdíl, mezi ostatní erotickou literaturou. Dnes se to všude hemží milionáři, úspěšnými podnikateli s velkými domy, rychlými auty, a většinou s menší, či větší úchylkou :-) Tohle byla vítaná změna. Oba dva mi totiž přišli normální....
Hned se vrhám na další díl. Uvidíme jaká bude spokojenost tentokrát :-)

nani_nka
19.10.2017

Ku knihe som pristupovala s menšou obavou, keďže Jo mi v prvej časti sympatická nebola a tak ako aj ostatní okolo nej som ju považovala za zlatokopku. Avšak nahliadnutie do jej života ma presvedčilo o opaku. Tak ako aj v prvej časti, tak aj v tejto knihe sa odohráva krásny príbeh medzi Jo a Camom. Určite odporúčam.

jani.ruzicko
08.10.2017

Příběh je příjemný, možná zbytečně zdlouhavý... =) každopádně několikrát jsem měla slzy na krajíčku, některé pasáže fakt dojemné =) a dost mě zaujal i velmi mladý Cole, těším se na jeho příběh ! =)

Tabby
25.08.2017

Druhý díl série se mi líbil o něco víc než první.
Osud Jo a jak to měla v životě, mě velmi zasáhl a přála jsem jí ten hezký konec, kterého jsme se dočkali. Cama jsem si oblíbila a k Jo se velice hodil, po tom co jí přestal soudit a zjistil jaká ve skutečnosti je. To mi připomnělo, že by se nikdo neměl soudit pokud ho neznáš a nic o něm nevím a že občas zdání klame. :)

elisa194
22.07.2017

Po prvním díle trochu zklamání. Chybělo mi tam napětí, příběh byl méně poutavý. Uvidíme jak na to budou další knihy.

sonča94
29.06.2017

Jak už jsem hodnotila kladně Dublin Street, tak tuto knihu taky chválim. Fajně se čte, a líbilo se mi že se to pořád točí v kruhu těch lidí co v Dublin Streetu, pořád stejné postavy akorát zase o někom dalším vyprávění. Už ted jsem zvědavá o kom bude Jamaica Lane na kterou se těším.

koki.veru
12.06.2017

Konečně jsem se po poměrně dlouhé době dostala k druhému dílu, a tahle série se mi zatím velice líbí. Je to taková odpočinková četba, ale během prvních pár stránek jsem se začetla a nemohla přestat. Zvlášť hlavní hrdinku jsem si velice oblíbila. A honem na další díl :)

ankaras
12.06.2017

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

sabulik69
22.05.2017

Johannu jsem měla hodně ráda, její povahu, obětavost a lásku k bratrovi.. Cama jsem si taky oblíbila a jeho chovaní ještě víc. Knížka má velmi dobré zápletky a je velmi zajimává a jako první díl bylo i v tomhle díle hodně věcí a situací z života.. :-)

moudivlacek
01.05.2017

Jestli se mi líbil první díl, pak se mi líbil i tento a možná i trošku víc. Opětovná ukázka toho, jak dokážeme rychle odsoudit člověka, aniž bychom věděli, co prožil, či s čím se musí potýkat.
Já jsem od začátku Johannu obdivovala. Sice ne se vším souhlasila, přesto obdivovala. Dokázala vychovat bratra v pravý opak otce a proto jí pomyslně smekám klobouk.
A ještě jednu úžasnou větu tam spisovatelka vložila Johanně do úst. - Konečně má přátelé, na které se může spolehnout, že jí se vším pomohou, a na nic nebude a nemusí být sama. To je pravé přátelství.

Mišule_11
15.03.2017

Příjemná oddechovka, při které se nemusí skoro přemýšlet! Smutný osud Jo mě mrzel, ale Cama sem ji přála od začátku! :) Oba byli každý jiný a přitom si tak rozumněli, občas jsem se i zasmála a šťastný konec jsem jen hltala! :D

havrmoni
10.03.2017

Opět si postěžuji,že mi chybí vyprávění z mužského pohledu. :) Jinak nemám výhrady,krásná romanticko-erotická oddechovka. Na mý ,,starý" kolena vítaný relax od všedních dnů.

Ewik
15.02.2017

Velmi příjemně plynoucí, oddechovka, kterou jsem přelouskala jako nic. Johanna je úžasná holka s obrovským potenciálem, ale ještě větším trápením. Břemeno, které si na sebe vzala jí vůbec nezávidím. (Párkrát jsem to viděla v reálu a děkuji nechci.) Dojímala mě její nekonečná starost o Colea a byla jsem hrdá, jakou neskutečně náročnou proměnou prošla.

Opět jsem si zamilovala všechny hrdiny, ale nejvíce mi k srdci přirostl Cole, Braden a strýček Mick. Navíc celé to propojení postav a jejich osudů je velmi osvěžující.

cukrovka
28.01.2017

Velmi pěkné pokračování série. Vždy jsem ráda, když dochází k propojení příběhu s předešlím dílem. Opět nejde jen o sex, ale je zde další silný příběh, tentokrát o týrání a ponižování a o snaze postarat se o mladšího bratra a matku alkoholičku.

Terka18
22.12.2016

Kniha je hezká, zajímavý příběh s krásným koncem, jako všechny knížky od spisovatelky. Hlavní hrdinové byli skvělí. Škoda, že chlapů jako je Cam je v reálném světě tak málo :)
Dalo by se říci, že je to i oddychový příběh, ale nakonec tomu tak pro mě nebylo. Brečela jsem nad dojemným koncem. Skvělý.

Sam99
26.10.2016

Kniha nebyla špatná, ale ani to nebylo nic světoborného. Klasická romantika tak sladká, že jsem málem přišla o zuby. První třetina knihy byla super, ale pak to začalo všechno být růžové a už mě to přestávalo bavit. Autorka se sice snažila vložit do knihy nějaké napětí, ale nakonec to vypadalo spíše trapně. Jestli se pustím do dalšího dílu, to ještě nevím, ale rozhodně od něj nic moc neočekávám. Po prvním díle docela zklamání.

smaille
16.10.2016

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, protože mi Jo nebyla zrovna dvakrát sympatická už z prvního dílu, ale to jsou ty předsudky, nakonec si mě získala ona a i Cam

Zuzka222
04.10.2016

Na této sérii mě těší, že víc než o erotiku jde v knihách o příběh. Navíc stejně jako v předchozí knize jde o citlivé téma, které dodá knize určitou vážnost. Opět můžeme také sledovat vývoj hlavní postavy a oceňuji, že se v knize setkáváme i s hrdinami z minulého dílu a s jejich životem. Nakolik byl celý děj reálný moc neřeším, chtěla jsem oddychové čtení. Určitě si přečtu i další díly.

Makulka1992
04.09.2016

Nemám slov....silný příběh , mělo to děj,mělo jiskru,mělo to šťávu a hlavně to mělo cit. Na každé desáté stránce se ,,nešukalo,, jak to bývá zvykem u jiných knih. Ukápla mi i slza protože zažít si podobnou situaci jako Jo se svým otcem tak jsem asi hodně dlouho v háji. Díky bohu za mé užasné rodiče,když vezmu v potaz že tohle je jak realita a někteří díky svým rodičům takhle trpí. Cam byl frajer ze začátku ostrý jazyk u kterého jsem se občas zasmála a pak ,,romantik,, každým coulem. Akorát jsem zjistila že mám problém :D :D nečtu knihy jak by měli jít po sobě ale na přeskáčku :D takže když na konci Nate a Liv hrajou hru a provokují se,kdy jejich kamaradský vztah začíná... já už vím jak dopadne :D ale tak nevadi to jsem cela já :D ted se jdu vrhnout na Dubllin Street a už se moc těším na Bradena ten mě totiž svým popisem dostává po Natovi nejvíc do kolen :D

tess.de.veles
15.08.2016

No jo no....taky se mi to stalo.... Cetla jsem celou nedeli a dokud jsem o pulnoci nedocetla,nesla jsem spat.....:) Cteni na dovcu idealni.....

dasa4663
10.08.2016

Oddechový čtení :)

Lee7
20.07.2016

I tento díl nezklamal a možná se mi o trochu líbil víc než první. Četl se jedna báseň a navíc, je hezké, že spisovatelka rozuzlovává ostatní přátele ;)

Kikuli
04.07.2016

Miluji styl psaní téhle autorky . Její díla mě dokážou tak poutavě vztáhnout do děje , že si neuvědomuji ani čas. Další hezký , poutavý a v některých chvílích i úsměvný díl :) Těším se na další :)