Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/bmid_jamaica-lane-sc6-210499.jpg 4 1119 180

Dublin Street série

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane , 2014

janelka2
14.01.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila.Ale klidně bych se obešla bez půlky erotických popisů, už mi toho přišlo moc. Určitě si přečtu i další díly od autorky ale dám si mezi nimi pauzu. Protože jestli i v dalších dílech bude tolik erotiky.. Tak za mě se to nedá číst non stop.Pak už mi to přijde lehce nuda.

Turiel11
11.01.2017 5 z 5

Super knížka! Autorčin styl psaní mi přišel nepodobný ničemu, co jsem dosud z tohoto žánru četla. Olívie a Nate byli sympatický pár.

Terka18
26.12.2016 5 z 5

Krása. Příběh hezky rychle plynul a na jednu stranu chcete číst a vědět jak to dopadne, ale na druhou chcete, aby vám kniha zůstala co nejdéle v rukou. Smála jsem se a měla slzy v očích, prostě krása.

k.atuska
31.10.2016

je to jedna z těch knížek, u kterých se chcete vědět jak to skonči, ale přitom nechcete, aby to skončilo

Sam99
27.10.2016 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl ze série! Předchozí díl mě velmi zklamal, ale tento mi vrátil chuť do přečtení této série.

WerczaG
26.10.2016 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila.moc doporučuji určitě jsem necetla naposledy.když jsem tuto knihu dočetla tak mě to nedalo a nejlepší části jsem si četla znova.

smaille
16.10.2016 5 z 5

Ze série nejlepší díl, nemohla jsem se odtrhnout.

Makulka1992
04.09.2016 5 z 5

(SPOILER) Nate oooo,obrovský sympaťáček s ohromující jiskrou a gigantickým egem u kterého by se mi i kalhotky vznítili sami jen kdyby se na mě podíval... opět typickej hajzl (nechápu co mě na nich tak přitahuje) kterej se s toho vyléčí.... Liv obecně nezkušená,nepolíbená ač velice atraktivní což už mi leze,mírně řečeno,na mozek... No vážně vysvětlete mi někdo jak je možný že ohromující ženská,s užasným tělem a dokonalejma nohama co má svojí sexualní orientaci v pořádku může bejt v tomhle věku panna... Podle popisu se o ní mohli chlapci zabít... ale Liv ne ta čekala s pannenstvím na toho dokonalého... Keci!! Ale jinak pěkný a určitě si to pro pobavení přečtu znovu ;)

Mellisek
22.08.2016 3 z 5

Jakoby, kniha pěkná i čtivá u mě byl problém že jsem četla knihy od Laurenky která má jednu knihu ze stejným námětem :-) ale kniha pěkná :-)

dee7
09.08.2016 4 z 5

Jelikož jsem nečetla předchozí díly této série, měla jsem na začátku v postavách pěkný "guláš". Nemohla jsem se začíst a myslela jsem, že "praštím s knihou do kouta" :-) Po velkém sebepřemlouvání jsem se do knížky pustila a ejhle, po těžkém začátku se četla kupodivu dobře.
Pěkné čtení, taková oddechovka na léto.
Další dílka této autorky už ale číst asi nebudu. No.. nikdy neříkej nikdy :-))

kacaaba
01.07.2016 5 z 5

Moc hezký díl. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Suin
12.05.2016 3 z 5

Je možný, že 3* dávám hlavně protože jsem to četla v slovenštině. Jako rozená slovena se musím příznat, že mám v knihách raději češtinu. Jednoduše ten náš jazyk v takovém typu knih vyzní strašně naivně a místama až detinsky. Když si odmyslím tento můj "problém" tak kniha je jednoduchá a zřejmé neurazí ale nepřínutí mně přečíst si to znovu. Prosté přečteno a zapomenuto ....žádné extrémní pocity.

evelýny
12.04.2016 4 z 5

Přestože jsem četla předchozí díly, stejně jsem měla ve jménech a postavách ,,mišmaš" - začátek pro mě byl chaotický a nudný. Opět se v knize našly velmi vtipné pasáže. Co mě překvapilo na knize: velmi dobře vykreslené strachy - frustrace Olivie (něco o nich vím, takže rozhodně toto mě v takovémto žánru fakt překvapilo). Na druhou stranu přehnaná strarostlivost otce o šestadvacetiletou dceru.....no každý jsme nějaký. A že Olivie s těmi svými frustracemi potkala Nata Sawyera - to je fakt pohádka, ale proto jsem to četla - abych se odpoutala od svých vlastních momentálních smutků. A to se povedlo.
A ještě jeden fakt mě na této knize upoutal. Mnohdy své děti v jejich dospělosti nesmyslně chráníme před jejich zodpovědností vůči životu a na druhou stranu tuto zadpovědnost u nich vyžadujeme v době, kdy by si měli bezstarostně hrát a dospívat.

ElenRiannon
20.03.2016 4 z 5

Už mi to přišlo místy pořád dokola. Ale i tak tam byly velmi zajímavé části :) vůbec nevím, proč se hrdince líbil nějaký člověk z knihovny, když Nate je přece jasná volba od začátku :D

martiiinkajjj
09.03.2016 4 z 5

knížka nebyla špatná, akorát znám trošku lepší :) ale i tak doporučuju :)

eliskaword
20.02.2016 4 z 5

Krásně čtivá kniha, na stejné úrovni jako Dublin Street.

stopni
18.02.2016 5 z 5

Opět víc než zdařilá kniha z Youngové série, která nezklamala, ba potěšila..... Stále u mě vede Dublin Street a India Place, ale jen velice těsně.... ;-) Všem ženám vřele doporučuji.... Stojí za to....

Terez.a
04.02.2016 5 z 5

Samantha Young je úžasná autorka. Jamaica Lane je další z jejích povedených knížek. Pro mě osobně zatím nejlepší. Krásný romantický příběh se sympatickými hrdiny nabitý erotikou.

Justme3
27.12.2015 4 z 5

Hezké, milé, zábavné. Tak bych asi popsala tuto knihu.
Autorka ví, co dělá. Řekla bych, že dokonce jako jedna z mála si umí s postavami pořádně pohrát a vždy přijít s něčím novým. Možná ne originálním, ale prostě novým.
Olivie a její osobnost mi neuvěřitelně sedly. Nejspíše to bude tím, že jsme si tolik podobné. Nate byl rozkošný, měl své chyby a trápily ho pořádné chmury, ale jako správný chlap se sebral a dokázal knihu pozvednout na vrchol.

Jediné, co bych knize vytkla- ačkoli se to týká spíše překlad- bylo užití výrazů "tatínek" a "maminka". Často mi to lezlo na nervy. Zvláště v určitých situacích, kde se to dle mého vůbec nehodilo a pouze to sráželo moje nadšení z knihy.Přesto si ode mě získá plný počet hvězdiček.

Mozkovna
09.12.2015 5 z 5

Když jsem začínala číst, čekala jsem hlavně romanci. A ona je půlka knížky psaný porno :D

Néé, tak, nebudem to přehánět. Jsem hold puberťačka, takže na to musíte brát ohledy :D Kniha se mi hrozně líbila. Když si odmyslím ty pasáže, kde spolu Liv a Nate spí, četlo se to opravdu dobře a i zápletka je zajímavá. Myslím, že Oliviin problém s nedostatkem sebedůvěry má většina žen/dívek a dovoluju si říct, že aniž bychom měly po boku každá svého vlastního Natea (Nata? Nevim jak to napsat), takhle kniha nám to sebevědomí trochu pozvedla.
Zpočátku kamarádský vztah a "nevinné" lekce sexu se zvrtly v lásku - pochopitelně. Snad ani není čemu se divit, všichni jsme čekali, že nakonec stejně skončí spolu. Takže ani pro mě nebyl konec nějaký šokující. Akorát mi přišlo, že tam toho Bena použila autorka jen aby to nakonec celé dávalo smysl - jakmile ho využila k pasážím, kde jsou Liv s Natem rozhádaní, odhodila ho někam do kouta a pak se na něj už ani nepodívala. No, to nevadí :D Nicméně se mi vztah mezi dvěma hlavními postavami hrozně líbil. Mít takového kamaráda jako Nate (a nenarážím tím teď na jeho vzhled a sexuální dovednosti), tak si pískám.
Přiznám se, že jsem tuto knihu četla jako první ze série, ale nepřišlo mi, že by to nějak výrazně vadilo. Každopádně si předešlé a následující díly přečtu. A moc ráda :)