Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/bmid_jamaica-lane-sc6-210499.jpg 4 1119 180

Dublin Street série

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane , 2014

zeytin
24.10.2018 2 z 5

Pár knižiek od tejto autorky som už čítala, takže keď som siahla po tejto knižke, vedela som, čo môžem čakať, avšak tento diel bol pre mňa sklamaním. Bez akéhokoľvek deja, myšlienky, absolútne predvídateľné, plné klišé... Doslova som sa musela nútiť, aby som ju dočítala.

bekule
23.10.2018 5 z 5

Zpočátku jsem byla tímto dílem rozčarovaná, jejich LEKCE mi nesedly, přišlo mě to hodně divné. Nakonec se z toho vyvinul asi nejlepší příběh, dokonce překonal i Jo a Cama. Po dočtení jsem se znovu vrátila k začátku knihy a teprve po druhém přečtení jsem pochopila že to s těmi jejich lekcemi bylo trochu jinak, než si přiznali. Nate byl skvělý jak na konci bojoval a nenechal se za žádnou cenu odradit. Trošku mi chyběla ta skvělá atmosféra Edinburghu kterou jsem z tohoto dílu necítila.

Lokina
22.09.2018 4 z 5

Už je to nějaký pátek, co jsem četla Scotland Street a řekla jsem si, že opět bych chtěla něco lehkého, pěkného a osvěžujícího. Knihy od Samanthy Young nemůžou být tudíž lepší volba.
Jamaica Lane je oddychový, romanticko-erotický román, který nijak není složitý na ději. Postavy Natea a Liv jsou charismatičtí (zvláště Nate), skvěle se doplňují a vy jim přejete, aby byli spolu.
Těch více než 300 stran uplynulo rychle, kniha je vážně čtivá, má náboj a jiskru. Romantika je zde mezi dvěma lidmi vykreslena moc hezky, až naivně, ale o to se to lépe četlo :-)

Nikyna8
09.08.2018 5 z 5

Další úžasný díl této série, začtete se a nevíte kdy přestat a na konci knihy Vám chybí stránky.

koczanska
01.08.2018 3 z 5

Taková klasická červená knihovna.

Eleanor-ka
03.05.2018 4 z 5

Za mě zatím nejlepší díl v této sérii. Hezký originální příběh, sympatická hlavní dvojice, peprné erotické scénky a tentokrát i krása romantiky! Četlo se to samo, krásná oddechovka.

shay
01.05.2018 5 z 5

Stejně úžasný díl jako první. Liv mi byla od začátku sympatická a Nate snad nepotřebuje ani komentář. Určitě se k sérii někdy vrátím.

4laras
29.04.2018 4 z 5

Nejlepší díl série.
Natea jsem měla ráda už řpedešlé knize a když jsem zjistila, že další díl je i o něm, na knihu jsem se doslova vrhla.
Olivia a Nate byli od začátku úžasní. Jejich hry a i způsob vystupování byl svělý.

misak94
18.04.2018 5 z 5

Aaa, naprosto úžasný díl. Myslím, že jsem se do Nate zamilovala taky. Je úžasný, skromný, oddaný a úžasný přítel. To jak pomohl Liv bylo krásné. Skvělé napsaná kniha, která nedovolí příběh odkládat a člověk má pocit, že ho musí zhltnout najednou.

LenRan
16.04.2018 5 z 5

Krásně se to četlo. Liv byla moc sympatická, hodně mi to připomínalo Božského hráče, ale ten byl víc vtipný. Toto bylo vážnější, jemnější, hravější, moc pěkné.

alzbeta4340
16.04.2018 5 z 5

Opakuji si tuto sérii od začátku. Je to pro mě i na podruhé milé a odpočinkové čtení. K pěknému čtenářskému zážitku podle mě také hodně přispívá, že čtu knihy v sérii rychle za sebou bez časové prodlevy. Prostě jsem se ve všech těch vztazích a přátelstvích daleko lépe orientovala než při prvním čtení. Hezké to bylo.

LadyHip
08.04.2018 5 z 5

Bylo tak neskutečně osvěžující číst o někom, kdo nemá míry modelky. Už jsem začínala být alergická na větu "sjel rukama na mé ploché bříško..." A ejhle, konečně ženská, která má pochybnosti, jestli je dost hezká a přitažlivá. V kombinaci se skvělými hláškami, oblíbenými postavami, které stále pokračují ve svých příbezích a čtivého a lehkého způsobu psaní prostě povedený kousek. Zase :) Ta lehkost a přirozenost je magicky přitažlivá. A (nebudu spoilerovat) úchvatný epilog, který mě dostal do kolen.

Maruš.D
31.03.2018 5 z 5

Jako u všech knih od Samanthy, ani zde nebylo výjimkou, že jsem se neskutečně bavila. Příběh jsem hltala rychlostí světla. Každý příběh je něčím výjimečný a Liv a Nate jsou prostě dokonalý. Kniha nám dává naději, že i z přátelství se může zrodit láska, která ‘hory přenáší’ a my můžeme jen tiše číst, zoufat si a věřit, že i na nás ostatní se usměje štěstí a najdeme si svou drahou druhou polovičku.
PS: Naprosto miluju hru “CO BYS RADŠI”

Lucai
01.03.2018 5 z 5

Ufff...tak za mňa zatiaľ najlepší diel série...a myslím si, že ho už nič neprekoná...Kniha sa veľmi dobre čítala, nedalo sa od nej odtrhnúť. Príbeh Liv a Nata je proste úžasný...od začiatku ich to k sebe veľmi priťahovalo, ale kvôli svojim démonom sa stali "len" najlepšími kamarátmi...Nate....proste na zožratie, bavili ma ich večery pri sledovaní filmov, páčil sa mi najviac zo všetkých mužov partie, dokonca prekonal aj Bradena...Úžasne zabojoval na konci, Liv mi prišla ku koncu zbytočne moc tvrdohlavá....ale hlavne, že všetko dobre dopadlo, že???
Milujem ten sarkastický humor, ktorý autorka používa...miestami som sa duslila smiechom....

TerezaMondeková
24.02.2018 4 z 5

Nejlepší přátelé, kteří se do sebe zamilují. Tohle se v životě prostě děje. Líbilo se mi, že to hned neskončilo happyendem, příjemná změna. Líbilo se mi, jak o ni Nate bojoval, co všechno dělal aby dokázal svou lásku, i když později. V knize nechybělo překvapení, zvrat, dost jsem se zasmála. I slza ukápla.

LivN
30.01.2018 5 z 5

Myslím, že je to nejlepší knížka z celé série teda zatím, ještě jsem nečetla poslední díl. Liv jsem si hned oblíbila a Neta prostě žeru! Líbilo se mi jak to mezi nimi jiskřilo a že k něčemu došlo až na 150 straně. Proto mě ta knížka tolik bavila. Když na to skoči hned na začátku tak to už není ono. Určitě si ji přečtu za čas znovu!

Evka3814
15.01.2018 4 z 5

Krásné čtení,hned mě to vtáhlo5*

Monbon
03.01.2018 4 z 5

Pekny pribeh, cela seria je velmi chytlava a lahko sa cita; ak si odmyslime resp.prijmeme aki su vsetci krasni a zivotnu lasku si beru po 2-3 mesiacoch od zoznamenia a samozrejme, "zili stastne dokial nepomreli", tak nebudete sklamani

soltera
28.11.2017 3 z 5

Ďalší dobrý príbeh zo série. Mne hrozne kazilo pôžitok z čítania oslovenie "kočka" ktoré sa sem nehodilo. Bolo by vhodnejšie "kotě".

Amitiel76
25.10.2017 5 z 5

Tak po přečtení třetí části série musím říct, že je to díl od dílu lepší :-)
Další krásný příběh, který mě ihned vtáhl do děje, a vypustil až na poslední stránce. Vztah Liv a Nata je tak slaďoučký :-) Hrají si na kamarády, a přitom se brání přiznat, že se od samého počátku milují. Dusí je vzájemná žárlivost, a současně se bojí ke svým citům přiznat. Sice to tak bývá většinou v každé romanci, ale proč ne. Tohle nikdy neomrzí, a pořád se to krásně čte....
Už se těším, co na mě čeká ve čtvrtém díle :-)